Cüneyt Özdemir’in sorusu Levent Gültekin’i çıldırttı… ‘Biz gerizekalı mıyız?

Abdullah Gül'ün adaylığı ile ilgili iddialarda bulunan Levent Gültekin'e Cüneyt Özdemir tepki gösterince ikili arasında sert tartışma çıktı.

featured

Son günlerde yazdığı kitabın reklamı için gündeme gelmeye çalışan Levent Gültekin, Abdullah Gül’ün adaylığı ile ilgili iddialarda bulunmuş ama bu iddiaların muhatapları Gültekin’in yalan söylediğini açıklamıştı.

thumbnail
İlgili haber

Levent Gültekin’in ‘Abdullah Gül’ yalanı ortaya çıktı

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Gültekin’in Abdullah Gül’ü parlatma çabalarına tepki gösterdi.

Özdemir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Halk Tv’nin bir numaralı (ki çok izleniyor harbiden başarılı) programcısı Levent Gültekin,  Abdullah Gül’ün adaylığını destekliyor musun soruma, çaktırmadan reklamını mı yapıyorsun?’ imalarıma, ‘Hayır’ bile diyemiyor. Eveliyor, geveliyor… E hayırlı işler kardeşim. Allah kavuştursun..” ifadelerine yer verdi.

Ardından kişisel hesabında oylama başlatan Özdemir takipçilerine, “Levent Gültekin Halk TV’de çaktırmadan Abdullah Gül reklamı mı yapıyor? Halk TV’yi kendince çaktırmadan Abdullah Gül adaylığı için mi kullanıyor?” sorusunu yöneltti.

Levent Gültekin’i soruya etiketleyen Özdemir, “Çekinme sen de oy kullan” dedi.

Gültekin ise paylaşımın altına, “Ahlaksızlığını böyle mi örteceksin Cüneyt? Sen hakikaten tam bir medya soytarısı olmuşsun. Tam kendine yakışanı yapıyorsun.” diye yazdı.

Özdemir, “Vay şimdi de hakaret ha! Yolun açık olsun Şampiyon….” cevabını verdi.

Gültekin, “Şu yazışmalar baktım da haklısın senin gibi uyduruk bir adamla bu kadar zaman kaybetmem benim hatam! Bir tek sen akıllı, alem de bu kadar aptal değil. Umarım bu gece bunu bir kez daha o zeki kafana sokmuşsundur!” diyen Özdemir’e yanıt vermesi sonrasında ise “Yahu niye laf dolandırıyorsun niye iftira attın niye halk tv’ye kattın işin içine?” dedi.

Cüneyt Özdemir’e soru yönelten Levent Gültekin, şöyle devam etti:

“İşin içine Halk tv’ye niçin karıştırdığını anlamayacak kadar aptal mı sanıyorsun buradaki insanları. CNNtürk tetikçiliğini mi yapıyorsun halk tv’ye?” Özdemir, “Ya sadece siyasetten değil medyadan da o kadar bihabersin ki ben 2003 yılından bu yana cnntürk’te çalışmıyorum. Dışarıdan program yapıyorum… Kanal’D’den de 2015’de kovuldum!”
Levent Gültekin son olarak Özdemir’e, “Cüneyt sırf iftiranı suç üstü yapmak için seni muhatap aldım yoksa senin muhatabın ben değilim, senin muhatabın Aleyna Tilki, ama yine de söyle bana niye iftira attın? Halk tv’ye niçin saldırdın? Kimden aldın bu talimatı onu söyle?” sorusuna Özdemir, “Çakallık yapıp Halk Tv’yi sana ortak etme. Yahu herkesi gerçekten bu kadar aptal mı sanıyorsun? Biz gerizekalı mıyız? Bu yayınları SEN Halk tv’de yapıyorsun. Aleyna Tilki’ye de kesinlikle senden daha çok saygı duyuyorum bunda haklısın bak… Senden çok daha akıllı ve yenilikçi” yanıtını verdi.

thumbnail
İlgili haber

Eski defterler açıldı… Levent Gültekin’in ‘Abdullah Gül’ iddiasında yeni perde

thumbnail
İlgili haber

Nihat Genç’ten Levent Gültekin’e ‘Gül’ çağrısı

 

Cüneyt Özdemir’in sorusu Levent Gültekin’i çıldırttı… ‘Biz gerizekalı mıyız?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 9 ay önce

    levent-aptullah
    ulan oğlum evlenin gitsin, bu aşk mutlu bitmeli.
    Nihat beyin dediği gibi.

  2. 9 ay önce

    ilginç! ikisi de aynı takımın oyuncusu değil miydi bunların. tapındıkları ideoloji yaşadıkları ülkeden yana olmayınca yani bozuk olunca ilişkileride bozuk olurmuş demekki.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!