Demet Akalın, beğenmediği şampanyayı garsonun kafasına döktü… Tepkiler yağdı

Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı bir mekanda kendisine getirilen şampanyayı beğenmeyip garsonun başından aşağı döktü. Görüntülerin Twitter'da tepki çekmesinin ardından Akalın'dan açıklama geldi.

featured

Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı mekanda kendisine getirilen şampanyayı “Resmen elma suyu vermişsin bana” diyerek garsonun başından aşağı döktü.

Akalın’ın görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Kafe-Bar Çalışanları Dayanışması’ndan Akalın’ın bu tavrına “Her dönem Saray soytarılığı yapanlara karşı onur ve haysiyet mücadelesi kazanacak.” tepkisi geldi.

Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. Kullanıcılar, “Demet Akalın gönderilen şampanyayı beğenmeyince, mekanda çalışan garsonun başından boca etmiş. Herkes ıslıklarla gülüşüp alkışlayıp taktir etmiş bu hareketi! Gerçekten çok değişik zamanlardan geçiyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

‘İLK SAHNEDE ÖDEŞECEĞİZ’

Twitter gündeminin ilk sıralarına yerleşen Demet Akalın, eleştirilere cevap verdi.

Instagram hesabının hikaye kısmından Formula 1’deki içki dökme geleneğinden bir fotoğraf paylaşan Akalın, “İlk sahnede ödeşeceğiz” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın, beğenmediği şampanyayı garsonun kafasına döktü… Tepkiler yağdı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

  1. Bak bak ahlaksızlığa bak kurnazlığa bak.Bir geleneği kullan arkasına saklan.Ahlaksız.O adamlar küllüm hayatlarını canlarını ve bi tanecik yarış kazanabilmek için o yarışta hormon-kalori-asab ne varsa tüketiyorlar.Kazananın eğlencesi o.Fazlası orada herkes eşit güçlünün güçsüze hakareti değil.Böyle utanmazlık çiğlik rezil ruh hali!

  2. Bunları dinleyen, izleyen zehirleniyor. Toksik madde gibi zehir saçıyorlar. Haberiniz olsun.
    Şampanya fondip. Bir de bunlar akp yandaşı…

  3. 2 hafta önce

    Bu tür mekanların büyük çoğunluğu, sistemlerini müşteriyi ütmek üzerine kurmuştur. Oraya eğlenmeye gelen para sahibi vatandaşlara kol gibi faturaların takdim edilmesinde patron kadar çalışanların da sorumluluğu vardır. Onurlu yaşamanın da bir bedeli vardır. “Ekmek parası için çalışanlar işsiz kalmamak için” yapılanları sineye çekerlerse olacağı budur. Gazeteci işsiz kalmamak için sesini çıkarmayacak, iş adamı iflas etmemek için sesini çıkarmayacak, memur sürülmekten korktuğu için sesini çıkarmayacak, aydınlar korkudan saf değiştirecek ondan sonra bir Atatürk gelse de bizi kurtarsa diye yollara bakacağız. Biz de garsonun onurunu kurtarmak için yorum yapacağız öyle mi? Yağma yok. Herkes diz çöktüğü yerden kalksın ve mücadelesini versin.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!