Demokrat Parti’den altılı masa çıkışı

Demokrat Parti (DP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla DP'nin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun olası cumhurbaşkanı adaylığını destekleyeceğini duyurdu.

featured

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, Kılıçdaroğlu’nun adaylığına mesafeli yaklaşan İyi Parti Genel Başkanı Akşener’e ima dolu paylaşım yaptı.

Enginyurt, “Millet İttifakının 13.Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu veya masadan biri olursa, Demokrat Parti olarak sonuna kadar destekliyoruz. Biz sonuna kadar masadayız.” dedi.

DP’li Enginyurt sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı adayı konusunda altılı masanın adayını destekleyeceğini dile getiren Enginyurt, “Biz sonuna kadar masadayız.” ifadesini kullandı. Enginyurt, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı da etiketlediği paylaşımında, “Millet İttifakının 13.Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu veya masadan biri olursa, Demokrat Parti olarak sonuna kadar destekliyoruz. Ha siz derseniz ki: Filanca olursa desteklemiyoruz, o da sizin meseleniz. Erdoğanla yola devam edersiniz. Biz sonuna kadar masadayız.” dedi.

Demokrat Parti’den altılı masa çıkışı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 2 ay önce

    Şu dağda uluyan

  2. 2 ay önce

    Bu adam eskiden böyle değildi yaşlandıkça beyni yandı galiba yazık yazık ülkücü yum der chp Hdp aynı yolda buluşmuşlar bunu goremiyonmu cemalllllll

  3. 2 ay önce

    Asıl siz Kılıçdaroğlunun adaylığını destekleyerek Erdoğan ile devam edelim diyorsunuz. Bu kadar toplumdan kopuk olabilir mi normal bir insan. Bir de siyasetçi olacaksınız çapsız insanlar.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!