Depremleri ‘kürtaja’ ve ‘kadınların giydiği kıyafete’ bağladı

İsmailağa cemaati hocalarından Mesut Demir, “Bu sene millet artık 20-30 cm elbiseyle geziyorlar ahlaksızlar. Allah hidayet versin, şuur versin. Yetmedi mi bu kadar bela, depremler yetmedi mi, 15 Ağustoslar (17 Ağustos 1999 depremi) yetmedi mi?” dedi.

featured

İsmailağa cemaati hocalarından Mesut Demir, Ege Bölgesi’nde yaşanan depremlerin nedenini kadınların giydiği kıyafetlere ve kürtaja bağladı. Demir konuyla ilgili konuşmasının görüntüsünü, sosyal medya hesabından paylaştı.

Cumhuriyet’ten Mehmet Oflaz’ın haberine göre; Demir, Egeli komşusuyla yaşadığı diyaloğu şöyle anlattı: “Ege’de bir ilçe var. Onun ismini vermeyim size karşımıza çıkmasınlar. Memleketi orası olan bizim komşumuz var Fatih’te. Hocam, ‘Özellikle Ege’de bu ilçede niye deprem oluyor biliyor musun?’ dedi. Yav koskoca iller, ilçeler var. Her yerde günah işleniyor. ‘Çünkü en çok kürtajın olduğu yer bizim bu ilçe’ dedi. Afyon’un bir ilçesi. ‘Burada kürtaj aldı başını gidiyor. Onun için deprem burada bitmiyor’ dedi. Afyon’da olmuyor orada oluyor.”

’20-30 CM ELBİSEYLE GEZİYOR AHLAKSIZLAR’

Demir, konuşmasının devamında ise “Ama şimdi ne oldu? Şimdi üniversite nereye açıldıysa her taraf ahlak diz boyu gitti, ahlak gitti. Hele bu sene millet artık 20-30 cm elbiseyle geziyorlar ahlaksızlar. Allah hidayet versin, şuur versin. Millet 30 cm elbiseyle dolaşıyor bu ne rezillik. Yetmedi mi bu kadar bela, depremler yetmedi mi, 15 Ağustoslar (17 Ağustos 1999 depremi) yetmedi mi? Allah en sonunda düşman istersen belayı gönderir. Dağlarda ot ararız yemek için. Bakın ot da kalmadı. Dağlar yanmaya başladı. Ne su bulabiliriz, ne ot bulabiliriz” açıklamasında bulundu.

‘ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİNDE HİÇ HAYIR YOK’

Diyanet’e ve imamlara çağrıda bulunan Demir, “Hem yağmur duasına çıkılsın hem de özellikle bu milletin ruhu için, bu milletin İslam’a yönelmesi için… Arkadaşlar bir duaya çıkmak lazım, bir seferber olmak lazım. Ama Türkiye şu an içeriden gitti. Şu üniversite gençliğinde hiç hayır yok. Bizim Müslümanlarda okul okul dolaşıyor çocuğu nereye vereyim diye. Ulan elimizden Kuran gitti, Resulullah gitti, namaz gitti, Allah gitti, iman gitti” ifadelerini kullandı.

Depremleri ‘kürtaja’ ve ‘kadınların giydiği kıyafete’ bağladı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 3 hafta önce

  Bildikleri tek iş bu. Bütün bir Milleti, çalışan vergi ödeyen insanları, dert ve çile içerisinde var olmaya çabalayan insanları hep, her zaman, her yerde ahlaksızla suçlamak…

  Peki, ya depremler küçücük çocukları kuran kurslarında, camilerde taciz eden insanlar yüzünden oluyorsa..!!!

  Peki, yaş depremler ve sel baskınları, din ile aldatan, haram yemeğe alışmış, sözde hocalar ve ulema yüzünden oluyorsa…!!

  • 3 hafta önce

   Taciz etmek demek olayı hafifletmek oluyor. Olayın iğrençliğini önemsizleştiriyor. açık açık söylüyelim ” El kadar küçüçük çocuklara “TECAVÜZ ” ettiler hemde kız erkek ayrımı yapmadan. Bunları yapan luti ler hakkında ağızlarını açıp tek kelime etmeyenler en az o çocuk tecavüzcüleri kadar sapıktır.

 2. 3 hafta önce

  Allah sana akıl fikir versin, bunamış herif.

 3. 3 hafta önce

  Kadınlar ölsün istersen de depremler olmasın

  Cevapla
 4. 3 hafta önce

  Sayenizde hiç duymadığım hocaların adlarını,söylemlerini buradan duyup öğrenebiliyorum.sizler gibi ayet hadis alerjikleri olmasa hakkın sesidir hep kısık kalacak.sizler eliyle daha gür çıkıyor.sagolun veryansin tv.
  Ayrica ayetler ve hadisler apaçık anlatır ki zina,eşcinsellik,tecavüz,rüşvet,hırsızlık… eylemlerinin çoğaldığı memleketlerde ya tümden helak gerçekleşmiş ya da afetlerle o memleket ahalisi terbiye edilmiştir.

  Cevapla
 5. 3 hafta önce

  gerici gericiliğini yapıyor doğası gereği.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!