Depremzede: Gerçeği görmek istiyorsanız devlet hastanesi morguna gidin

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın Hatay'da dinlediği bir depremzede, "Gerçeği görmek istiyorsunuz devlet hastanesi morguna gidin. Ben gittim, kendi ellerimle kızımı aldım. 11 yaşında kızımı aldım. Cesetleri yere atmışlar. Sahipsiz, isimleri yok" dedi.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Hatay’da deprem felaketini yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

Özdağ’ın Twitter hesabından paylaştığı videoda bir depremzede devlet hastanesi morgundan kızını aldığını anlatarak, “Gerçeği görmek istiyorsanız, devlet hastanesinin morguna gidin” dedi.

Depremzede şu ifadeleri kullandı:

“Gerçeği görmek istiyorsanız, devlet hastanesinin morguna gidin. Ben gittim, kendi ellerimle kızımı aldım. 11 yaşında kızımı aldım. Cesetleri yere atmışlar. Sahipsiz, isimleri yok. Memurlara dedim ki; sen nasıl bana kızımın böyle garip biri olduğunu söylüyorsun, nasıl sahipsiz diyebilirsin? Burada bizi öldürdüler. Gidin Allahınızı severseniz devlet hastanesine; morgun ne olduğunu, cesetleri nasıl ezdiklerini, nasıl sahipsiz bıraktıklarını gitsinler görsünler.

‘CESETLERİ ÜST ÜSTE KOYMANIN HESABINI VERSİN BANA’

Gitsinler de eğer vicdanları azıcık varsa, sızlayıp hepsi buraya gelsin. Benim kızımın hesabını versin. O cesetleri üst üste koymanın hesabını versin bana. Öyle orada oturmakla, el kol sallamakla, yok ben yapacağım, şunu yapacağım demekle olmaz. Üç ay sonra ne olacak? Para mı yağacak? Ben sana nasıl vereyim? Benim dükkanım gitti. Ben nasıl ödeyeceğim? Maddiyi bıraktık, biz mal mülk de istemiyoruz. Gelin şu çocuklarımızı kurtarın. Üç tane yeğenim, gencecik çocuk, dört gündür enkazda yatıyor. AFAD girmem diyor. Böyle bir şey var mı ya! Tamam mı yani, bitti mi, insanlık bu mu yani. Girdiler, aldılar gönüllü olanlar. Yemin ediyorum ayıp!”

 

Depremzede: Gerçeği görmek istiyorsanız devlet hastanesi morguna gidin

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Hani öyle hakikat arıyoruz gerçeğin peşindeyiz vs diyoruz sıcak koltuklarda mel mel felsefe okuyor keh keh konuşmalar dinliyor, düşündüğümüzü filan söylüyoruz ya,
    Ben çok utanıyorum … çünkü aha gerçek bu işte bu😖

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!