Derbinin hakemi belli oldu!

Süper Lig'in 23. haftasında 23 Şubat Pazar günü yapılacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde hakem Halil Umut Meler düdük çalacak. Beşiktaş-Trabzonspor maçında ise Fırat Aydınus görev alacak.

Derbinin hakemi belli oldu!

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Ülker Stadı’nda saat 19.00’da başlayacak derbiyi Halil Umut Meler yönetecek.

Meler’in yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Kerem Ersoy yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Koray Gençerler olacak.

Mücadelede Video Yardımcı Hakem olarak Abdulkadir Bitigen görev yapacak. Bitigen’in yardımcılığını ise Mert Güzenge ile Serkan Olguncan üstlenecek.

BEŞİKTAŞ-TRABZONSPOR MAÇI AYDINUS’UN

22 Şubat Cumartesi günü Vodafone Park’ta saat 20.00 yapılacak Beşiktaş-Trabzonspor maçında hakem Fırat Aydınus düdük çalacak.

Aydınus’un yardımcılıkları Aleks Taşcıoğlu ve Erdem Bayık olacak. Maçın dördüncü hakemliğini ise Mustafa Öğretmenoğlu üstlenecek.

Mücadelede Video Yardımcı Hakem (VAR) olarak Ali Palabıyık görev alacak. VAR odasında Palabıyık’ın yardımcılıklarını ise Yiğit Arslan ve Ceyhun Sesigüzel yapacak.

Süper Lig’de zirve mücadelesi veren Demir Grup Sivasspor ile Aytemiz Alanyaspor arasındaki karşılaşmayı ise Zorbay Küçük yönetecek.