DEVA Partisi’nde kritik istifa

DEVA Partisi’nde bu sabah çok kritik bir istifa yaşandı. Parti’nin Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikaları Başkanı Dr. Yasemin Bilgel, Parti’deki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.

featured
service

Dr. Yasemin Bilgel, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Parti’deki tüm görevlerinden ayrıldığını” duyurdu.

Bilgel‘in başta sığınmacı meselesi olmak üzere birçok konuda Genel Merkez ile fikir ayrılığı yaşadığı, Parti’de daha önce yaşanan istifalardan dolayı da çok üzgün olduğu biliniyordu. Yasemin Bilgel’le ilgili partililerin ‘DEVA Partisi’nin son Atatürkçü’sü’ tanımı yaptığı ileri sürülüyor.
Duke, Yale ve Chicago Üniversitelerinde ekonomi, siyaset bilimi ve tarih alanlarında yüksek tahsil yapan Bilgel, DEVA Partisi Başkanlık Kurulu’nun kritik isimlerinden birisi olarak göze çarpıyordu.

DEVA Partisi’nde kritik istifa

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 1 hafta önce

    SIĞINMACI konusu ülke güvenliği için büyük bir sorundur !
    hassasiyet gösterenlere teşekkürler.

  2. 1 hafta önce

    Yasemin hanim’i tanimam bilmem, gunahini almak da istemem. Ama bebecan’in yaninda hicbir Ataturkcu durmaz. Bu istifalar, gorus ayriligindan olabilecegi gibi (ki o gorus menfaat vs. hersey olabilir), espiyonaj amacli da olabilir. Yasemin hanim bugun istifa eder, yarin cikar ben Ataturk’cuyum diye mesela Zafer partisine yanasmaya calisir. Dikkatli olmak gerek.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!