Devlet Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP ile ilgili ithamların hepsi ayağımızın altında

Son Dakika... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi ile ilgili estirilen isnat ve ithamların hepsi ayağımızın altındadır" dedi.

featured

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Eğitim Programı’nda konuşma yaptı.

Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Türk gençliği istiklal bereketimizdir. MHP Ülkü Gençlik ise Türk gençliğinin özü, serden geçti yüreğidir. Bugün olanlar dünün sonucudur. Yarın yaşanacaklar bugünün eser olacaktır. Dünya coğrafyası varlığını sürdürememiş yüzlerce toplumun kalıntılarıyla doludur.

Eğer varlığınızdan birileri ürküyorsa, baskı altına alınmak isteniyorsanız biliniz ki yolunuz doğrudur. Ülkü Ocakları kurulduğu günden bu yana pek çok haksızlığa maruz kaldı. Ülkü Ocaklarından yetişmiş biri olarak elbette her şeyin tanığıyım. Ülkü Ocakları, Türk milletinin yıkılamayacak kale duvarıdır., Türk milletinin aşılamayacak hisarıdır. Karanlık hedefin odağında Türklük ve Türk milleti yer almaktadır. Zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacaktır.

Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi ile ilgili estirilen isnat ve ithamların hepsi ayağımızın altındadır.

İç ve dış mihrakları her mevzide karşılayan, alayının uykularının kaçıran Ülkü Ocaklarıdır. Binlerce ülkücü şehidimiz, binlerce ülkücü gazimiz boşuna mücadele vermediler. Bedelse bedelini seve seve ödedik. Millete hizmet yegane hedefimizdir.

Ülkü Ocakları, zoru görünce saklananların harcı değildir. Ülkücülük, bir insan hayatının bütününü kapsaması gereken bir inanç ve irfan halidir. Ülkü Ocakları’nın bir gençlik macerası görülmesi gerzekliktir. Milliyetçilik binlerce yıldır varoluşumuzu sağlayan ruhun adıdır. Milliyetçilik devletimizi kuran şuurun adıdır.”

Devlet Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP ile ilgili ithamların hepsi ayağımızın altında

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

  1. Size inananlara Allah akıl fikir versin.

  2. Boş adam!

  3. Ayağımın altında derken; “Türk Milleti” gibi mi? Anlamadıysan ortağın Recep’e sor… Türklük babanızın malı değil; tabela Türkçüsü….

  4. Kimsenin ulku ocaklarini kotuledigi yok, aklin sira kendi saflarini konsolide edeceksin tayyib usulu. Turk milleti ve Turk ulkusu onundeki en buyuk engel sen ve senin yanindakiler. 20 sene oldu ama anladik. Turkluk sizin tekelinizde degil. Siz Turkluk tescil makami da degilsiniz. 10 milyon suriyeli girmis, Turkun yaylasi dagi tasi topragi zehirlenmis, sen daha konus. Konus. Yuzde uc bucuk kaldiniz, o da gidecek.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!