Dilipak’tan AKP’ye ‘kaset’ çıkışı! ‘Bakın bunun arkası gelecek…’

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, AKP’lilere ilişkin yeni kasetlerin yayınlanacağını öne sürdü. Dilipak, “Bakın bunun arkası gelecek. VIP ve CIP listeler yolda, siyasetçi, bürokrat, iş adamı, STK'lı, akademisyen, gazeteci, sanatçı, liste kabarık” ifadelerini kullandı.

featured

AKP’ye yakın bir isme ait olduğu iddia edilen cinsel içerikli kasetin sosyal medyada yayınlanmasının ardından Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak’tan dikkat çeken açıklamalar geldi.

AKP’lilerin kendisine yazısı nedeniyle açtığı davayı hatırlatan Abdurrahman Dilipak sosyal medya hesabından “Bana, bize fahişe dedi diye 81 ilde dava açanlar, niye susuyorsunuz. Dilinizi mi yuttunuz” diye sordu.

‘AK PARTİ İÇİNDEKİ FETÖ’NÜN ZİHNİYET İKİZİ…’

Dilipak, “AK Parti içindeki FETÖ’nün zihniyet ikizi AKP’lilerden ve onların papatyalarından ne haber. Bu fahişe ve türevlerine karşı peki AK Partili ve KADEMli hanımlar ne zaman ses verecek” ifadelerini kullandı.

Abdurrahman Dilipak, yeni kasetlerin yayınlanacağını iddia ederek şunları yazdı:

“Bakın bunun arkası gelecek. VIP ve CIP listeler yolda, siyasetçi, bürokrat, iş adamı, STK’lı, akademisyen, gazeteci, sanatçı, liste kabarık. Adnanilerin, FETÖ’cülerin, Sauna çetesinin ve daha nicelerinin  ellerindeki kasetler patladı patlayacak gibi sanki.

İş dünyasının büyüğü ortancası,yeşili,moru,kırmızı, sarısı,karası,beyazı,her renk ve her rengin her tonundan  birileri var diyorlar.

Sahi gücünüz onlara değil bana mı yetiyor!Buyurun devam edin,durmak yok,yola devam.Yoksa birileri Mc Kinsey,5G,CoVID,LGBT vd bin intikamı mı bu.”

NE OLMUŞTU?

Abdurrahman Dilipak, Yeni Akit’te, İstanbul Sözleşmesi’ni konu aldığı “AKP’nin papatyaları” başlıklı yazısında “AK Parti içindeki AKP’liler, FETÖ’nün zihniyet ikizi gibi davranıyorlar. Hem uluslararası fonlarla destekleniyorlar hem de kamu fonlarını kullanıyorlar. Malum ‘Yeşil Sermaye’ de bunlara sponsor olabiliyor. Koç kadar, Sabancı kadar, Eczacıbaşı kadar bizim ‘Yeşil sermaye’ davasına sadakat gösterip, bu fahişelere ve onların türevlerine karşı seslerini yükseltebilecekler mi? Konfeksiyoncu, gıda zinciri, finans kuruluşu, ses ver Türkiye! Ne bekliyorsunuz!” demişti.

Dilipak’tan AKP’ye ‘kaset’ çıkışı! ‘Bakın bunun arkası gelecek…’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 3 ay önce

  Abdurrahman DİLİPAK’ın yazılarında sıklıkla ele aldığı sağlığımız ve geleceğimizi yakından ilgilendiren konular; dsö, covid, 5g, yapay zekâ, yapay bilinç, metaverse, starlink, neuralink, biohacker, transhumanizm, siborg, avatar, hologram vb. Konular hakkında mesela Veryansıntv, Aydınlık, Yeniçağ, Sözcü, Milliyet vd. Gazetelerde yazan yazarlarımızın sayısı artsa hem halkımız bilinçlenir hemde bu sayede kamuoyu baskısı artar. Emperyalizm karşısında dik duran Allah’ın ipine sarılanların safları arası sıklaşır.

 2. 3 ay önce

  ne intikami, sizin sekliniz yamuk. McKinsey mi dedi otelde grup yap diye. Bak yapabilirsin de bir sorun yok, ama bunu yapip ondan sonra mutedeyyin takilmayacaksin. Basortulu bacim triplerine girmeyeceksin. Munafiklik genlerinizde.

 3. 3 ay önce

  Abdülhamid Han’ın gittiğine sevinenler asıldı ilk önce bu ülkede… bilmeyenler varsa duyrulur.,

  Cevapla
 4. 3 ay önce

  kim bilir dadha neler var neler siyasette temiz adamı barındırmazlar zaten.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!