Dinlenme tesisinde poğaçaların arasında dolaşan fare tepki çekti

Kocaeli'de bir dinlenme tesisindeki kafede poğaçaların yer aldığı tepsiye çıkmaya çalışan farenin görüntüleri sosyal medyada gündeme geldi. Körfez Tarım ve Orman Müdürlüğü, dinlenme tesisi hakkında inceleme başlatıldı.

featured
service

Kocaeli’de, dinlenme tesisindeki kafede poğaçaların bulunduğu vitrine giren farenin görüntülerini sosyal medyada izleyenlerin büyük tepkisini çekti.

POĞAÇALARIN İÇİNDE GEZDİ

Körfez ilçesinde, TEM yolu üzerindeki dinlenme tesisinde, kafedeki poğaçaların koyulduğu vitrinde fare gezdiği görüldü. Cep telefonu kamerasıyla çekilip, sosyal medyada paylaşılan görüntüde farenin, poğaça tepsisine kadar gelip, gözden kaybolduğu anlar yer aldı. Görüntüleri izleyenler, işletmeye tepki gösterdi.

İNCELEME BAŞLATILDI

Görüntünün yayılmasının ardından Körfez İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, çalışma başlattı. Kafeye yönelik inceleme başlatıldığı, tutanak tutulduğu ve komisyonun konu ile ilgili karar vereceği belirtildi.

KOCAELI’NIN KORFEZ ILCESINDE TEM OTOYOLU UZERINDEKI BIR DINLENME TESISINDEKI KAFEDE, VITRINDE FARE GEZDIGI ANLAR BIR KULLANICI TARAFINDAN SOSYAL MEDYADA PAYLASILDI. FOTOGRAF-DHA

Dinlenme tesisinde poğaçaların arasında dolaşan fare tepki çekti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 hafta önce

    yaktiniz farenin basini.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!