Doğa Koleji satıldı

featured

Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Saçaklıoğlu, okulun devri ile ilgili yürütülen görüşmelerin bugün itibarıyla son aşamaya geldiğini, konu ile ilgili detaylı bilgilendirmenin yarın yapılacağını bildirdi.

Öğretmenlere maaş ödeyemediği gerekçesiyle eğitim-öğretimin aksadığı, öğretmenlerin greve gittiği Doğa Koleji’nde devir işlemleri başlamıştı. Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Saçaklıoğlu konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Saçaklıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

“Doğa Koleji’nin devri ile ilgili yürütülen görüşmeler bugün itibarıyla son aşamaya gelmiştir. Detaylı bilgilendirme, 14 Aralık Cumartesi günü yapılacaktır. Yeni sürecin Doğa ailesine hayırlı olmasını diliyorum.”

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

Satış sürecinde bir çok iş adamının ismi geçmişti. Gelen bilgilere göre asıl sahibi belli oldu. Doğa Koleji’ni Nişantaşı Üniversitesi satın aldı.

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ KİMİN?

Nişantaşı Üniversitesi’nin kurucusu Levent Uysal’dır. Levent Uysal’ın internet sitesinde, detaylı bir özgeçmiş yer almamaktadır. Dolayısıyla hayatı çok iyi bilinmemektedir. Ancak Levent Uysal Nişantaşı Üniversitesi hakkında televizyon programlarında konuşurken görülebilmektedir.

Doğa Koleji satıldı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!