Donarak ölen göçmen sayısı arttı… Valilikten açıklama

featured

Edirne’nin İpsala ilçesinde Yunanistan unsurları tarafından geri itilen ve soğuktan donarak ölen göçmen sayısı 19’ya yükseldi.

İpsala ilçesi Paşaköy köyü Mandakoru mevkisinde dün Yunanistan tarafından geri itilen 22 kaçak göçmenden 12’si donarak hayatını kaybetti. Bölgede çalışma başlatan jandarma, polis ve AFAD ekipleri, 7 kaçak göçmenin daha cansız bedenine ulaştı.

Edirne Valiliği’nden yapılan açıklamada, “İpsala ilçemizde Yunanlılar tarafından geri itilen ve donarak hayatını kaybeden göçmenlerin bulunduğu bölgede dün ve bugün devam eden arama ve kurtarma faaliyetlerinde cansız bedenine ulaştığımız göçmen sayısı maalesef 19’a ulaşmıştır.” denildi.

Ekiplerin bölgedeki arama çalışmaları sürüyor.

Donarak ölen göçmen sayısı arttı… Valilikten açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

 1. 6 ay önce

  Komşumuzda sevgi ve şevkat sıfır. Lastik
  botlarını delerler, garibanlar boğulur. Geri iterler
  battâniye bile vermezler, garibanlar donar.
  Türkiye üç milyon garibana kucak açar, daha fazlasına yardım edemez, Yunanistan yüz tânesini bile istemez. Nereden geldi bu ırkçılık, nereden geldi bu nefret. İkinci dünyâ harbinde Almanlardan özel izin alıp, açlıktan ölmesinler diye un gönderdiğimiz Yunanistan, hükümeti katılmadığımız cihan harbi sonrası adalarımızı ister ve elimizden alır, bizden böylesine nefret eder.

  Cevapla
 2. 6 ay önce

  Medeniyetin beşiği, demokratik ve insan haklarına çok acayip saygılı …. Ve de batı dünyasının baş öğretmeni Yunanlar, yani helenler….. İnsanları çöp döker gibi denize döküyorlar…. Bir de bunları örnek alan politikacılar ve aydın bozuntuları var ülkemizde.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!