Drift festivalindeki dansa belediye başkanından tepki: Hesabını sormazsam namerdim

Slalom ve Drift Festivali'nde bir kadının dans ettiği görüntüler sosyal medyada tepkiye neden oldu. Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, "Bu arkadaşın arkasında kim varsa yarından itibaren iki elim yakasında, benim boynumun borcu ortaya çıkarmak. Yapana da hesabını sormazsam namerdim." dedi. Kocakaya, suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı. 

featured

Antalya’nın Demre ilçesinde dün ilki düzenlenen Slalom ve Drift Festivali başlamadan önce bir kadının araçların üzerinde dans ederken çekilen görüntüleri sosyal medyada yayıldı. Görüntüleri sosyal medyada tartışma konusu oldu. Olayı haber aldıktan sonra festival alanında açıklama yapan Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, duruma tepki gösterdi.

‘YAPANA DA HESABINI SORMAZSAM NAMERDİM’

Festivalde katılımcılarına seslenen Başkan Kocakaya, görüntülerin hoş olmadığını ve kendilerine yakışmadığını belirterek, şunları söyledi:

“Biraz önce bizim de kontrolümüz dışında bir kendini bilmez arkadaşımız, bunu tespit ettik. Buradan sesleniyorum, bu kadar güzel bir organizasyonda, bu kadar kişi burada toplandı. Çünkü burada iyi bir zaman geçirmek istiyoruz. Buna kimsenin gölge düşürmesine izin vermem arkadaşlar. Buna izin vermeyeceğim. Bu arkadaşın arkasında kim varsa buradan sesleniyorum. Yarından itibaren iki elim yakasında, benim boynumun borcu ortaya çıkarmak. Yakışmaz kardeşim, Demre’ye, Demre Belediyesi himayesindeki bir organizasyona bu görüntüyü doğru bulmuyorum arkadaşlar, kim doğru buluyorsa bulsun. İzin de vermem. Yapana da hesabını sormazsam namerdim. Yiğit vurulduğu yerden kalkar, biz vurulduk. O yaptı, bu yaptı, amasız, fakatsız hepinizden özür diliyorum, bu görüntülere sizi tanık ettiğimiz için. Bu bizim sorumluluğumuz, bu sorumluluğu ben aldım, izin vermememiz lazımdı.”

Katılımcılara teşekkür eden Başkan Kocakaya, bu görüntülerin güzel geçen etkinliğe gölge düşürmeyeceğini de söyledi.

‘EMNİYET KAYITLARI İNCELİYOR’

Olayla ilgili emniyet ve savcılık sürecinin de başlatıldığını kaydeden Başkan Kocakaya, “Emniyete başvuruda bulunduk. Demre Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk. Bu bir komplo. Aynı kadının Kepez Belediyesi’nin düzenlediği otomobil festivaline de katıldığı yönünde teyide muhtaç video görüntüleri var. Resmi başlangıç yapılmadan, kalabalık toplanmadan geliyor. Kısa bir şov yapıp, ayrılıyor. Görüntü ve fotoğraflar hemen servis ediliyor. Komplonun ayağında kimler var bilemiyorum. Ama fenomen olmak isteyen bir kadın da olabilir. Emniyet kamera kayıtlarını inceliyor. Bu gerçeği mutlaka ortaya çıkaracağız. Yasal olarak hesap soracağız. Bu bizim çalışmalarımıza, Demre’de yaptığımız güzel işlere gölge düşürme çabası. Buna izin vermeyeceğiz” dedi.

Öte yandan, aynı kadının Antalya’da düzenlenen benzer etkinliklere katılıp dans ettiği belirtildi.

Drift festivalindeki dansa belediye başkanından tepki: Hesabını sormazsam namerdim

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 2 ay önce

  Gören de umuma açık sex festivali sanacak. Hacım kadın dans etmiş, şovun bir parçası. Verdiği tepkiye geri kafalı herif. Umudumu git gide yitiriyorum ülkem adına.

 2. 2 ay önce

  Lan dans etmiş dans!Mesela,encümen toplantısına girip üç bana bir sana yapmamış,mühürleyin zaten bizim partiye yan bakan tip dememiş filan dimi boyun borcu başkanı.Hırsız,imansız,allahsız kitapsız sapık vs hiç değil.Bu ne şiddet ne öfke?

 3. 2 ay önce

  Sağdan sola, soldan sağa ……………………………………………………

  Cevapla
 4. 2 ay önce

  Okudum anlayamadım.niye okudum.neden haber oldu burada.

  Cevapla
 5. 2 ay önce

  duyanda cınayet ıslenmıs sancak.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!