Dursun Özbek’ten Ali Koç’a: Yaptıklarının hesabını tek tek soracağım

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, dün derbi sonrası yaşananlarla ilgili olarak, "Ali Koç silahlı adamlarıyla geldi. Bu olaylara sebep olan baş ahlaksız, yancıları ve onlara çanak tutanlar hakkında gerekli suç duyurularını yaptık." açıklamasını yaptı. Özbek, "Ali Koç, yaptıklarının hesabını tek tek soracağım" dedi.

featured

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, dün oynanan ve 1-0 Fenerbahçe galibiyetiyle sonuçlanan derbi sonrası çıkan olaylara ilişkin açıklamalarda bulundu.

thumbnail
İlişkili Haber
Derbinin ardından saha karıştı: Ali Koç ve Dursun Özbek’ten çok sert açıklamalar

Suç duyurusunda bulunduklarını açıklayan Özbek, “Ali Koç, bu yaptıklarının hesabını senden tek tek soracağım. Seçim kazanmak için yaptığın şovun hesabını vereceksin. Herkes senin bir proje olduğunu öğrenecek.” ifadelerini kullandı.

Özbek’in açıklamalarından öne çıkanlar:

“Dün yaşananlar herkesin önünde yaşandı. Bu olaylara sebep olan baş ahlaksız, yancıları ve onlara çanak tutanlar hakkında gerekli suç duyurularını yaptık. Ali Koç’un şımarıklıkları artarak devam ediyor. Silahlı adamlarıyla, polis eskortuyla gelen Ali Koç polis eşliğinde sahaya alınmıştır.

Bu yaşananların hepsi kamera kayıtlarında var. Sahada insanların ailelerin küfür etmeler, kabadayılıklar sonra da kameralar karşısında yapılan konuşmalar…

‘YAPTIKLARININ HESABINI TEK TEK SORACAĞIM’

Ali Koç, bu yaptıklarının hesabını senden tek tek soracağım. Seçim kazanmak için yaptığın şovun hesabını vereceksin. Herkes senin bir proje olduğunu öğrenecek.

Bu yaptıkların bana sökmez ben Galatasaray başkanıyım. Bir mesajım da taraftarımıza ve üyelerimize; tek konsantrasyonum ulaşacağımız şampiyonluğumuz. Tüm toplantılarımızı durdurduk. 7/24 Florya’dayız. Hocamızın ve oyuncu kardeşlerimizin yanında olacağız.

Bir seçimi kazanmak uğruna bu insanları birbirine düşürmek uygun mudur?

7-8 tane Fenerbahçeli, orada sahanın görevlisine hücum et, onları döv… Bu sokak kabadayılığı var ya öyle bir şeydir ki, ortamı öyle mecralara taşır ki önüne geçilemez.

Ali Çelikkıran stadın bakımından sorumlu bir arkadaş. 7-8 kişi onun üzerine çullanmış. Böyle bir şey delikanlılığa sığar mı? Bu Ali Koç nasıl bir spor adamı? Sen neyine güveniyorsun?

Ne oldu? Ne kazandın Ali Bey? Toplumu bölmeye ve toplum için husumet tohumları ekmeye çalışmak memlekete ihanetten öte bir şey değildir.”

Dursun Özbek’ten Ali Koç’a: Yaptıklarının hesabını tek tek soracağım

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 20 Mayıs 2024, 21:10

    Koch ailesi bu ülkenin derinin yerleşmiş bir urdur. Temizlenip atılması zaman alacak. Temizliği yaparken Fenerbahçe spor kulübüne asgari ölçekte zarar verilmesi elzemdir.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!