Ecevit’in o sözleri yeniden gündem oldu!

CHP lideri Özgür Özel'in, HEDEP'li Pervin Buldan'la birlikte Kürtçe opera dinletisine katılarak "Kürtler acilen devlet kurmalı" diyen sopranonun elini öpmesi, eski Başbakan Bülent Ecevit'in CHP için yaptığı konuşmayı yeniden gündeme getirdi.

featured

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, soprano Pervin Chakar ve piyanist Paolo Villa’nın “Bir Opera Gecesi” isimli Kürtçe opera dinletisine katıldı.

Özel, Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi’ndeki dinletinin ardından, sahneye çıkıp Chakar’ın elini öptü.

Programın ardından Özel, CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, HEDEP Van Milletvekili Pervin Buldan, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

thumbnail
İlişkili Haber
Özgür Özel Kürtçe operaya gitti, ‘kardeşlik’ mesajı verdi

‘KARDEŞLİK’ MESAJI

Etkinlik sonrası Özel, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Özel, “İstanbul Kadıköy’de Süreyya Opera Sahnesi’nde ünlü soprano Pervin Chakar ve piyanist Paolo Villa’nın “Bir Opera Gecesi” dinletisine katıldık. Sn. Chakar’ın performansı kadar verdiği barış kardeşlik mesajları ve deprem acımızı paylaşması da etkileyiciydi.” dedi.

SOPRANONUN SKANDAL SÖZLERİ: KÜRTLER ACİLEN DEVLET KURMALI

Özel’in elini öptüğü soprano Chakar’ın skandal sözleri ise sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Veryansın Tv Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay, Chakar’ın sözlerini köşesine taşıdı:

 

ECEVİT’İN SÖZLERİ YENİDEN GÜNDEM OLDU

Özgür Özel’in bu etkinliğe katılımı sonrası eski CHP lideri ve eski Başbakan Ecevit’in 1992 yılında katıldığı 32. gün programında söylediği sözler tekrar gündeme geldi.

Konuşmasında CHP’nin, Misak-ı Milli ve Kuvayımilliye’den doğmuş, Türkiye’nin bağımsızlığını ve toprak bütünlüğünü korumak için and içenlerin kurduğu bir parti olduğunu anımsatan Ecevit, “Sırf Güneydoğu’da biraz daha fazla oy alabilmek uğruna Türkiye’yi bölmek istediklerini açıkça dile getiren kimseleri sırtında Meclis’e taşımış olan bir parti asla CHP’nin mirasçılığı iddiasında bulunamaz. Ortaya çıkacak olan CHP, büyük bir hayal kırıklığı uyandırır ve bu CHP’ye askeri yönetimin indirdiği darbeden daha ağır olur. Ben bunun sorumluluğunu tarih önünde üstlenemem.” ifadelerini kullanıyor.

 

Ecevit’in o sözleri yeniden gündem oldu!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Yazık ettiler Atamın partisine. CHP bunlardan kurtulmadan ülke için hiç bir şey yapamaz. Gerçek vatan sever, Atatürkçüleri ( Hüsnü BOZKURT, rahmetli Haluk PEKŞEN) uzaklaştırıp, Sezgin, Canan gibileri söz sahibi yaparsan olacağı budur ne yazık ki

  2. Ozgur ozel opmemis, vakumlamis, yalamis. Metinere az laf etmemistim, egilip bukuldugu icin, ozgur efendi dorte katladi. Senin gibi GB nin de, partinin de.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!