Eczanede genç kadına yumruklu saldırı

Gaziosmanpaşa'da ilaç almak için eczaneye gelen kadın iddiaya göre hiç tanımadığı kişinin saldırısına uğradı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

featured

Olay, öğlen saatlerinde, Yeni Mahalle’de bulunan bir eczanede meydana geldi. İlaç almak için eczaneye gelen kadın, o sırada arkasından içeri giren ve hiç tanımadığı iddia edilen kimliği belirsiz bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Neye uğradığını şaşıran kadın yaşadığı olayın şokuna girerken, saldırgan koşarak eczaneden ayrıldı.

O anlar ise eczanenin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, kadının eczaneye geldiği, eczane çalışanlarının bir başka müşteri ile ilgilenmesinden dolayı beklediği, sıranın kendisine geldiği an içeriye giren bir kişinin sırtına yumruk attığı, koşarak kaçmaya çalıştığı sırada yere düştüğü ve kalkarak, eczaneden uzaklaştığı görülüyor.

‘ARKASINDAN VURDU, OLAYI ANLAYAMADIM’

Yaşananları anlatan Eczacı Gökhan Çakmak, “Kadın eczaneye geldi, kendisiyle ilgileniyordum. Birisi hızla içeri girdi. Arkasından vurdu, burada cam fanus vardı. Cam fanusun içerisinde kremler vardı, onlar da kırıldı. Biz farkına varmadan kaçtı gitti adam. Kadın şok oldu daha sonra babası burayı aradı. Ben olayı anlayamadım, ne olduğunu da fark etmedim. Hatta elinde ekmek vardı ekmekleri düştü” diye konuştu.

‘ELİMİZDEN BİR ŞEY GELMEDİ’

İsmini vermek istemeyen vale ise “Sadece adamın kaçışına tanık oldum. Koşarak uzaklaştı. Tam olarak göremedim. Kadına şiddet olduğunu anladık bundan dolayı olaya müdahil olmak istedik ama elimizden bir şey gelmedi. Bu aralar sıklıkla bu olaylar yaşanıyor, üzücü bir durum inşallah son bulur” dedi.

Eczanede genç kadına yumruklu saldırı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!