‘EGM ve Jandarma açıklamalarında partinin sloganlarını kullanacak kadar aymazlaştılar’

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Seçim şarkılarını Polis Teşkilatımızın bandosuna çaldıracak kadar, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Teşkilatı gibi güzide kurumlarımızın açıklamalarında partinin sloganlarını kullanacak kadar aymazlaştılar!" değerlendirmesini yaptı.

featured

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, polis bandosunun AKP’nin seçim şarkısını çalmasına ve EGM açıklamasında ‘Türkiye Yüzyılı’ sloganının kullanılmasına tepki gösterdi.

Karamollaoğlu, “Seçim şarkılarını Polis Teşkilatımızın bandosuna çaldıracak kadar, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Teşkilatı gibi güzide kurumlarımızın açıklamalarında partinin sloganlarını kullanacak kadar aymazlaştılar!” değerlendirmesini yaptı.

Karamollaoğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Devlet ve hükümeti birbirine karıştıranlar, devletimizin değişmez doğrularını kendilerine mâl ettikleri gibi, kendilerinin yanlışları eleştirildiği zaman da “devleti mi eleştiriyorsunuz” kurnazlığıyla sıyrılmaya çalışıyorlar.” ifadesini kullandı.

‘EGM ve Jandarma açıklamalarında partinin sloganlarını kullanacak kadar aymazlaştılar’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 3 hafta önce

    Ne yazık ki!!!

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!