Engin Ardıç’ın Onur Şener hakkındaki iğrenç yazısına aile avukatından yanıt

Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç, Onur Şener cinayetine ilişkin olarak "İstek şarkı tavukları pişirmişem olabilir mi?" dedi. Ailenin avukatı konu ile ilgili açıklama yaptı.

featured

Ankara’daki bir eğlence mekanında sahne alan müzisyen Onur Şener, kendisinden istenen bir istek şarkıyı bilmediğini söylediği için İlker Karakaş, Ali Gündüz ve Semih Soyalp tarafından mekan çıkışında öldürülmüştü.

Şener’in katilleri, geçtiğimiz gün çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

Sabah gazetesinin küfürbaz yazarı Engin Ardıç ise, istek şarkıyı çalmadığı için öldürülen müzisyen Onur Şener cinayetine ilişkin olarak, “Şarkıcının öldürülmesinin ıcığını cıcığını öğrendik de, katillerin istediği şarkının adını öğrenemedik. Herhalde ‘Nessun Dorma’ değildir. ‘Tavukları Pişirmişem’ olabilir mi?” demişti.

Ardıç’ın Şener cinayeti ile ilgili bu sözleri sosyal medyada yoğun tepki çekti.

Şener Ailesi’nin avukatı Meltem Banko, Onur Şener cinayeti ile ilgili süreci anlatırken bu davayı ülkenin her kesiminin sahiplenmesini istediğini söyledi. Söz konusu istek şarkının ‘Ölürüm Türkiyem’ olduğu iddialarına ilişkin konuşan Banko, “’Ölürüm Türkiyem’ şarkısının çalınması istenmişti şarkı çalınmadı’ gibi bir konu yok çünkü o saatte Onur Şener’in programı bitmişti. Bu karalamalar davayı politize etmek isteyen kişiler tarafından ortaya attığı ifadeler. Bu çok vahşi bir cinayet. Kaldı ki mesele şarkı da olsa Tarkan’a şu şarkıyı çal diyebilir misiniz?” diye konuştu.

Engin Ardıç’ın Onur Şener hakkındaki iğrenç yazısına aile avukatından yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 2 ay önce

  Engin Ardıç:Çukur,bir kenef çeşidi,çürüklük,ruhun iflas etmesi.

 2. 2 ay önce

  Engin ardıç denen bu herhangi bir yaratık ahlaksız, kimliksiz biridir. Canı cehenneme

 3. 2 ay önce

  Seni o gazetede nasıl çalıştırıyorlar bilmem. Cinayete kurban gitmiş müzisyen bir baba hakkında yazdıklarını onaylamak mümkün değil kınıyorum seni biraz vicdan

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!