Erbakan: Bakanlıkları Dünya Sağlık Örgütü ve Bill Gates’ten kurtaracağız

Fatih Erbakan: Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü'nden; Tarım Bakanlığı Bill Gates Vakfı'ndan kurtarılacak.

featured

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin il kongresine katılmak üzere önceki Sivas’a geldi. Erbakan, işsizlik ve fakirlikle mücadele edeceklerini belirterek, şöyle konuştu:

“Yeniden Refah iktidarında işsizlik ve fakirlik diye bir sorun kalmayacak. Biz bunlar gibi sadaka dağıtmak için, ekmek kuponu dağıtmak için, fakire yardım etmek için değil. Biz bu ülkede fakirliği ortadan kaldırmak için geliyoruz. İsrafın her türlüsüne son vereceğiz. İsraftan, talandan, vurgundan ateşten kaçar gibi kaçacağız. Gelir gelmez bütün bakanlıklara, belediyelere, kamu kurumlarına Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’de dahil olmak üzere ‘rüşvet alan da veren de melundur’ tabelasını asacağız. Bizim dönemimizde devletten birden fazla maaş alan bir tane bürokrat kalmayacak. Gelir gelmez milyonluk makam araçları ve makam odalarına son vereceğiz. Paylaşımlı adaleti temsil edeceğiz.”

BİLL GATES VURGUSU

İktidar olmaları halinde eğitim sistemi ve müfredatı baştan aşağı yenileyeceklerini söyleyen Erbakan, “Kaliteli nesiller yetiştiren, kaliteli eğitim sistemi getirilecek. Hem bireysel kalitesi hem de ahlakı ve manevi kalitesi yüksek nesiller getirilecek. İmam hatip liselerimizin iktidarımızda taşıdığı manayla uyumlu hale getirilecek. Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü’nün tasallutundan kurtarılacak. Tarım Bakanlığı Bill Gates Vakfı’ndan kurtarılacak. Milli savunma milli eğitim milli olacak. Tarım ve Sağlık Bakanlığı yerli ve milli bakanlıklar olacak. Bütün bu adımlara atmaya dair Yeniden Refah Partisi olarak hep bir ağızdan milletimize milli görüş sözü veriyoruz. Adalet, refah, huzur, barış ve insan haklarına ancak ve ancak milli görüşle ulaşılır milli görüş de ancak ve ancak Yeniden Refah ile gelir. Refah gelecek zulmü bitecek. Refah gelecek yüzler gülecek” diye konuştu. (DHA)

Erbakan: Bakanlıkları Dünya Sağlık Örgütü ve Bill Gates’ten kurtaracağız

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

 1. 1 ay önce

  gec bu isleri, kurtaracakdiysan cakma pandemi doneminde konusacaktin. bilal’in eskimisinden baska birsey degilsin.

  Cevapla
  • 1 ay önce

   Fatih bey pandemi döneminde sıvıya karşı konuştu hatta Prof Dr Serhat Fındık beyefendi ile de sunum da yaptılar halkımızı bilinçlendirme için YouTube vb kaynaklardan ulaşabilirsiniz.

   Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!