Erciyesi Üniversitesi Bahar Şenliği’nde harika görüntüler… ‘Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa’

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörlüğü tarafından düzenlenen 21. Öğrenci Bahar Şenlikleri'nde unutulmaz görüntüler yaşandı. Konser alanını dolduran binlerce öğrenci hep bir ağızdan İzmir Marşı'nı seslendirdi.

featured

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörlüğü tarafından düzenlenen 21. Öğrenci Bahar Şenlikleri’nde Manga, DJ Ersin, Hande Ünsal, Fatma Turgut ve Feridun Düzağaç gibi sanatçılar sahne aldı. Marianne Molu Amfi Tiyatro’da düzenlenen konserlere, Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ile öğrenciler de katıldı.

SOSYAL MEDYADA BEĞENİ TOPLADI

Şenliklerde DJ performansı eşliğinde İzmir Marşı da söylendi. Ortaya güzel görüntülerin çıktığı o anlarda, binlerce öğrenci hep bir ağızdan “Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa” diyerek marşa eşlik etti.

Cep telefonu ışıklarını yakan öğrenciler büyük bir görsel şölen oluşturdu. Video ise kısa sürede sosyal medyada gündem olurken, öğrencilerin performansına da övgü yağdı.

Twitter’da “ersin show” isimli kullanıcı o anlara ilişkin kendi kamerasından kaydettiği görüntüleri paylaştı.

Erciyesi Üniversitesi Bahar Şenliği’nde harika görüntüler… ‘Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

15 Yorum

 1. 8 ay önce

  bu toplanan kalabalik ne doner yemeye gelenler, ne de zoraki otobuslere bindirilen memurlar. Silemediniz Ataturku akillarimizdan, silemezsiniz de. Cunku herkes biliyor Ataturkun ne kadar kaliteli bir insan ve vatansever oldugunu. Oldugunde sadece 6 maddelik miras birakti. Omurgali insandi, guzel insandi Mustafa Kemal. 40 yasinda kurdugu cumhuriyeti kereste gibi adamlar yuzyil boyunca yikmayi basaramadilar.

  • 8 ay önce

   Atatürk öldüğünde cebinden 20 lira çıktı zaten. Ulen al mirasını aç oku, sonra sor kendine selanikte karga kovalayan adam bu kadar malın mülkün nasıl sahibi olmuş acaba

   • 8 ay önce

    pasli dingil, miras TDK sitesinde var. Git sen ac oku. Kendi asrin cakma takozunuz ve yuzugu ile karistirdin herhal.

  • 8 ay önce

   Helal!!

 2. 8 ay önce

  Yüzyıllar silemedi Türkleri tarihten, 20 yıllık arap sevicileri mi silecek. Gurur verici.

  • 8 ay önce

   1909 da Abdülhamid indirildikten sonra 10 yıl içinde (1918 mondoros) Devlet-i Ali yani vatan gitti, sadece 30 yılda da 1920-1950 Türklük diye bi kavram kalmadı, tebrikler iyi b.k yediniz övünün kendinizle, Kafkasya Marşının çalıntısı izmir marşı yakışmaz size, Üç Şırfıntı Kız isimli isveç şarkısından çalıntı gençlik marşını(dağ başını duman almış) söyleyin siz bol bol, tam size göre

   • 8 ay önce

    Abdulhamidi enver indirdi .Osmanlı tarihinde en çok toprak kaybeden Abdulhamid han.Ne mutlu Türküm sözünü Atatürk çıkardı TDK Atatürk kurdu arap yalakası.Vatan battı doğru son çırpıda vatanı Mustafa Kemal ve Silah Arkadaşları kurtardı benim dedemde Atatürkle beraber savaştı istiklal gazisi madalyası tüfeği eşyaları müzede sergileniyor git bak.Burdan Atatürk Düşmanı Türk Düşmanlarına Sesleniyorum Canınız Cehenneme

   • 8 ay önce

    vay, misafir, serkan, konuk, ak troll gelmis 🙂 La sen git toplama cikarma ogren once. yedi kere alti kac desem dusunursun, bir de buraya gelip devlet-i ali falan yazmis. islak kutuk.

  • 8 ay önce

   Helal!!

 3. 8 ay önce

  20 yıllık siyasal islam değil islam dininin ta kendisi, 21.yy’a, 21.yy gençliğinin beklentilerine, toplumun türlü sorunlarına yanıt veremedi, veremez, veremeyecek!!!

  • Tek tek sevgiler

  • 8 ay önce

   Ama 3500 yıllık yahudilik, 2000 yıllık hristiyanlık çok güzel cevap veriyor beklentilerine değil mi, Elbet Seversiniz Mustafa Kemali, buğdayları çalıp çalıp, eşeklerin yükünü hafifletiyorum, şükretsenize diyen değirmenciye tapının siz, İslam size göre sırtınızdaki yükten başka bişey değil zaten

   • 8 ay önce

    Mustafa Kemal Türklüğü Yüceltti sen ne yaptın arap yalakası.Burdan Türk ve Atatürk Düşmanlarına sesleniyorum Canınız Cehenneme

  • 8 ay önce

   Helal!!

 4. 8 ay önce

  Yüreğim ferahladı, bu güzel gençlerimizle gurur duydum. Dünyanın geldiği çıkmazda Atatürk İlkeleri, sadece ülkemize, değil sömürge düzenine karşı çıkan ve bu düzene alet olmak istemeyen tüm ülkelere reçete olacak bir yöntemdir. Değerini, önemini bilebilenlere selam olsun.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!