Erdoğan açılış töreni sırasında Bakan Dönmez’e: Öyle mıy mıy yok!

Artvin’deki Yusufeli Barajı açılış töreninde yaşlı adamın talebini dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'i yanına çağırarak; "Öyle mıy mıy yok. Tamam mı? Ona göre" diyerek Bakan Dönmez'i uyardı...

featured

Artvin’in Yusufeli ilçesinde Çoruh nehri üzerinde yapımı tamamlanan kemer baraj sınıfındaki 275 metrelik Yusufeli Barajı su tutmaya başladı.

Açılış töreninde bir vatandaş Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanına gelerek yaşadığı bölgede doğal gaz sorunu olduğu bilgisini aktardı. Bunun üzerine Erdoğan, “Bu haberler bana geldi. Ben de enerji bakanıma talimatı verdim. ‘En kısa zamanda oraların doğalgazını da halledeceksin’ dedim” ifadelerini kullandı.

BAKANI FIRÇALADI… ÖYLE MIY MIY YOK’

Bu açıklamadan sonra Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i yanına çağırarak bilgi aldı.

Bu esnada Erdoğan, Dönmez’i “Uzak muzak yok, biz aşığız. Ferhat’ız, dağları deleriz ve ulaşırız. Öyle mıy mıy yok. Tamam mı? Ona göre” diyerek uyardı.

 

Erdoğan açılış töreni sırasında Bakan Dönmez’e: Öyle mıy mıy yok!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 hafta önce

    Köylere doğalgaz götürün de zaten can çekişen hayvancılık hepten ölsün.

  2. 2 hafta önce

    Cok sempatik bir ortam. Uhu uhu gulumsemeler, hafiften gozler kisilarak, agiz yarim kirilarak. Daha dun roket yedik, daha gecen hafta istiklal de bombalandik, kucucuk bebeleri havaya ucurdular. Devam, uhu uhu, cok sempatik. Nasil bir memleket olduk. Hayret hayret.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!