Erdoğan, ‘Altılı Masa Menüsü’nü okudu

Erdoğan, Çorum’da Toplu Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada bir pankart üzerinden 'altılı masa'yı eleştirdi.

featured

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çorum’da yaptığı konuşma sırasında alanda asılı üzerinde “Altılı  Masa Menüsü” yazan posteri okudu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şurada bir poster görüyorum. ‘Altılı masa menüsü’. Ne var bu menüde; yalan çorbası, laf salatası, koltuk kebabı, kandil dolması, Selo kahvaltısı var. Ne ararsan var” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çorum’da Toplu Açılış Töreni’nde konuştu. Erdoğan, konuşma yaptığı meydana asılan bir pankartı okuyarak, şunları söyledi:

“Bir poster görüyorum, “Altılı masa menüsü” diyorlar. Herhalde siz bu menüyü görmüşsünüzdür. Ne var bu menüde; yalan çorbası, koltuk kebabı, kandil dolması, laf salatası, Selo kahvaltısı var, başka Washington portakalı var. Ye yiyebildiğin kadar.”

 

Daha sonra meydanda asılı  olan bir başka posteri okuyarak şöyle dedi:

“Burada da; leblebi koydum tasa, doldurdum basa basa, ağzınızla kuş tutsanız, size oy yok Altılı Masa”

Erdoğan kalabalığa “Burası neresi.. o kadar” diyerek seslendi. Meydanda bulunan kalabalık da “Çorum” diye karşılık verdi. “Yiğidin harman olduğu yer burası, kolay değil” diyen Erdoğan, “Bundan 21 sene önce gönülleri fethetmek, kalpleri kazanmak için nasıl bir azme sahipsek, bugün de aynı kararlılıkla yolumuzda yürüyoruz” diye konuştu.

Erdoğan, ‘Altılı Masa Menüsü’nü okudu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    altili masanin yarisi zaten senin biraderlerin, ne konusuyon.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!