Erdoğan: Benim için bu bir final, son seçimim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimleri hakkında, "Benim için bu bir final. Yasanın verdiği yetkiyle bu seçim son seçimim ama buradan çıkacak netice benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak" dedi.

featured

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen 7. Gençlik Buluşması öncesinde vakfın 81 il temsilcisiyle bir araya geldi.

Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, “Malum 31 Mart Türkiye’de bir dönüm noktası. Ve bu dönüm noktasında tüm İslam dünyasının gözleri Türkiye’de. Türkiye’de ne olacak? Her ne kadar bu bir genel seçim değilse de yerel seçimde gözler, AK Parti’nin bu seçimlerden alacağı netice ne olacak? Onun için tabii çok güçlü bir gençliğe sahip olan davamız, inşallah sandıkları adeta patlatırcasına 31 Mart akşamında o farklı bakanlara gereken cevabı verecektir diye inanıyorum” ifadelerini kullandı.

‘BENİM İÇİN BİR BU BİR FİNAL. SON SEÇİMİM’

Erdoğan, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Ardı arkası kesilmeyecek şekilde çalışmalarımı sürdürüyorum. Adeta nefes almaksızın koşturuyoruz. Çünkü benim için bu bir final. Yasanın verdiği yetkiyle bu seçim son seçimim ama buradan çıkacak netice benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak. Onun için de hazırlıklarımızı buna göre yapıp, adımı da buna göre atmamız lazım ki çok farklı bakanlara karşı gereken cevabı istiyoruz ki 31 Mart akşamı verelim. 1 Nisan’dan itibaren de yeni bir dönemi inşallah başlatalım.”

‘ESKİ’ VEDALARI YENİDEN PAYLAŞILDI

Erdoğan’ın bu mesajı sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcılar,  eski ‘veda’ mesajlarına göndermelerde bulunduğu Erdoğan’ın geçmiş seçimlerdeki benzer mesajlarına ilişkin bir video da viral haline geldi.

 

 

Erdoğan: Benim için bu bir final, son seçimim

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. Bu tarafta yargilandigini gorebilecekmiyiz acaba. Kenan Evren’i gorduk, ki senin yaptiginin onda birini yapmamisti. Ama endise etme, sen yargilanirsan adil yargilanacaksin. Neyse o.

  2. Niye?Bu belediye seçimi.Türkiye Belediye Başkanı seçmiyoruz ki.Sen gitme başımızda dur tabi.Allah upuzun ömürler versin!

  3. Tüm malzeme bitti artık elde böyle şeyler kaldı.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!