Erdoğan: Bu hayvanlar eti kemiğinden ayırıyor

İktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak yazarı Aydın Ünal, AKP MKYK toplantısından kulis bilgileri paylaştı. Ünal, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, görme engelli MKYK üyesi Cemal Donat'ın köpeklerin saldırısına uğradığını anlatması üzerine "Şükür ki bastonunu parçalamış, bu hayvanlar eti kemiğinden ayırıyor demiş" dediğini anlattı. 

featured

AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), dün Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

Toplantı sonrası açıklama yapan AKP Sözcüsü Ömer Çelik, sokak köpekleriyle ilgili yasal düzenlemeye ilişkin taslak metninin üzerinde çalıştıklarını, gelecek hafta ya da sonraki hafta Meclis’e geleceğini açıkladı.

Yeni Şafak Yazarı Aydın Ünal, AKP MKYK toplantısından kulis bilgilerini TVNET’te aktardı. Ünal, toplantıda ekonomi gündeminin ardından ikinci olarak başıboş sokak köpekleri meselesinin masaya geldiğini belirtti.

Ünal, görme engelli MKYK üyesi Cemal Donat’ın köpeklerin saldırısına uğraması ve bastonunun parçalanmasını anlatmasına üzerine Erdoğan’ın, “Şükür ki bastonunu parçalamış, bu hayvanlar eti kemiğinden ayırıyor demiş” dediğini anlattı.

 

 

Erdoğan: Bu hayvanlar eti kemiğinden ayırıyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

  1. BU OLAYDA RANT VAR

  2. Halkını dengeli beslenme sunamayan bir hükümetten başka ne beklenir. Osmanlı 1910 yılında 80 bin köpeği hayırsız adada ölüme terk etmiş bir daha iflah olmamış. Trablusgarp, Balkan savaşı, birinci Dünya savaşı, kurtuluş savaşı ile Atatürk toparlanmış ülkeyi halk ve hayvanat huzura kavuşmuş. Osmanlı devamı olduğunu iddia edenler ancak bunu yapar. Allah bizi korusun mazlumların ahindan.

  3. Sokak kopegi kadar sokak kediside var. Siz bu y_bazlari kedilere karşı hic konuştuklarını duydunuz mu?

  4. Sizden birine olunca sahin oluyorsunuz hemen. Arkadasin bastonuna yazik olmus. Keske bastona birsey olmasaymis.

  5. Hiç dinleme duyma itetaparların laklağını.Sokak köpeği diye diye başta hayvan sömürüsü olmak üzere kendi duygusal çalkantılarını hayvan arkasına saklayanların umurunda bile değil kimi ısırdı kimi öldürdü.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!