Erdoğan: Hadi bakalım kaç tane başörtülü milletvekili adayı çıkaracaksın

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun başörtüsü teklifi için, "İkna odalarını kuranlar şimdi de geldiler 'Başörtü sorununu çözelim' diyorlar. Ne kadar güzel. Bak nereden nereye geldik” dedi.

featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Taksim Camii’nde kıldı. Namaz sonrası vatandaşlara simit dağıttı. Erdoğan, daha sonra Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi’ne katılmak üzere Taksim’deki Atatürk Kültür Merkezi’ne geçti.

Burada bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gündeminde başörtüsü ve Anayasa değişikliği konusu vardı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü teklifiyle ilgili Erdoğan, “İkna odalarını kuranlar şimdi de geldiler ‘Başörtü sorununu çözelim’ diyorlar. Ne kadar güzel. Bak nereden nereye geldik” dedi.

“(Böşörtüsü) Bir gece yarısı kalktın ‘Yasal düzenleme yapalım’ dedin. Biz yıllardır bunu düşünüyoruz zaten. ‘Gel’ diyoruz ‘şimdi bunu beraber yapalım” diyen Erdoğan, “Hadi bakalım bu seçimde kaç tane başörtülü milletvekili adayı çıkaracaksın? Şimdi bunu söyledim ya inanın başörtülü milletvekili adayı da koyar.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan: Hadi bakalım kaç tane başörtülü milletvekili adayı çıkaracaksın

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 4 hafta önce

    basortusunden once takva elbisesini giyeceksin. Borsa da falan usulsuzluk yapmayacaksin mesela, veya yetimi meclise goturup ezmeyeceksin. Veya insanlari fislemeyeceksin. Veya boyle sapkadan tavsan cikaran mandrake usulu laflar etmeyeceksin. Basiniz ortulu geri kalan her tarafiniz acik. Erkegi de kadini da. Akapelisi de Cahapelisi de.

  2. 4 hafta önce

    Devlet adamına bak yazıklar olsun

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!