Erdoğan, İspanyol gazetecinin sorusuna kızdı: ‘Başını sallama öyle…’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez ile düzenlediği ortak basın toplantısında, İspanyol basın mensubunun Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala’nın tutukluluğuyla ilgili soruya tepki gösterdi.

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez ile düzenlediği ortak basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, İspanyol gazetecinin Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala’nın tutukluluğuyla ilgili sorusuna tepki gösterdi.

‘BEN SALLAMIYORUM’

Erdoğan, “Türkiye bir hukuk devletidir. Burada kararları yargı verir. Hukuk devletindeki yargımız kararını vermiştir. Bu isimlerden birisi 100 kişiden fazlasının ölümüne neden olmuştur. Ülkemizin Güneydoğu Bölgesi’nde ölümlere neden olmuştur. Sizlerin bu soruları bizleri düşündürüyor. Başını sallama, ben sallamıyorum. Dimdik çalışmama devam ediyorum. Osman Kavala olur, Selahattin Demirtaş olur… Hukuk ne gerektiriyorsa biz onu yaparız” dedi.

İşte o anlar:

Erdoğan, İspanyol gazetecinin sorusuna kızdı: ‘Başını sallama öyle…’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. selocan ve kavala olayinda hakli olan tutuklamalar sizin garabet isleriniz yuzunden butun ulkeyi haksiz alana cekti. Borsa islerinizi vatandas biliyor sanki bunlar bilmiyor. Yarin yine pazarlik falan eder salarsiniz bunlari eger isinize oyle gelirse. Hukuk devletiymis, gec. Artist artist konusmakla olmuyor.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!