Erdoğan’a ‘gülme’ videosu izletildi… ‘Şeytani kampanya’

featured

İdlib’de 33 askerin yaşamını yitirdiği saldırının ardından yaptığı ilk açıklamada gülmesi ve espri yapması tepki çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, eleştirilerle ilgili ilk kez konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında önceki gün AKP Genel Merkezi’nde toplanan Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı yaklaşık 2 saat sürdü. Hürriyet’in aktardığına göre Erdoğan’a geçen hafta sonu düzenlenen toplantıdaki “gülme” videosu izletildi ve konu üzerinde tartışma yapıldı.

Şehit haberlerinin ardından kamuoyunda tartışma yaratan videoyu izlerken sinirlendiği görülen Erdoğan, “Orada bir ironi var. Trump’la yaptığım bir görüşmeyi aktarıyorum. Her tarafı ironik olan bir görüşmeyi ortaya koymak için söylenen bir söz. Bu şeytani bir kampanya. Değerlerimizden uzak bu yaklaşımı hayretler içinde karşılıyorum” diyerek sitem etti.

BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Erdoğan’ın İdlib’de 36 askerin hayatını kaybettiğini açıkladığı konuşmasında sarf ettiği sözler ve Trump’la olan diyalogunu gülerek anlatması büyük tepki çekmişti. Erdoğan’ın gülerek anlattığı diyalog sırasında Berat Albayrak’ın da kahkaha attığı anlar kameralara yansımıştı.

Görüntüler günlerce sosyal medyanın gündemi olmuştu.

 

Erdoğan’a ‘gülme’ videosu izletildi… ‘Şeytani kampanya’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 2 sene önce

  ne şeytani kampanyası be gülen sensin

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  34 sehit varken Ironi yapilmaz kahkaha atilmaz.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Eğer konuşmasında gerçekten “ironi” olsaydı kahkahayla değil acı acı gülerdi ve AKP’nin şimdiki milletvekilleri ve eskileri de kahkahayla gülmezdi!
  Duruma bakar mısınız; hâlâ bizi aptal yerine koymaya çalışıyor! Utanmadan zekamıza saygısızlık ediyor!

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Siz bi türlü ögenemiyosunuz. Her kücük konunun üzerine atliyorsunuz ve icimizdeki Düsmanlara firsat veriyorsunuz. Bu mu Habercilik ? Maalesef Türkiyede durum bu.

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  34 şehit var, açıklamayı yapa yapa Hatay valisi yapıyor. Devletin hiç bir yetkilisinden ne bir başsağlığı mesajı, ne de üzüntü belirten bir açıklama yok. 2 gün sonra bu toplantı düzenleniyor, yine başsağlığı mesajı yok, yine üzüntü belirtisi yok. Üstelik bir de hiç bir şey yokmuş gibi kahkaha atıyorsunuz. Sıradan bir vatandaş olsa hadi anlarız diyeceğiz de, devletin başındaki kişinin bu denli duyarsız davranması kabul edilemez. Suudi Arabistan kralı için 3 gün yas ilan edenler, kendi şehitlerine karşı saygısız davranırlarsa, bunun açıklaması hiç bir şekilde yapılamaz.

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Ya Allah aşkına önce vatan deyip bir olmayı beceremiyormusunuz ? Hep mi yanlış, her şey mi kötü? Bugün var yarın yok. Yeni bir kurtuluş savaşına girdik gireceğiz belki de hala nerdesiniz. Hatalar yapılmıştır eyvallah ama Allah aşkına yaa. Nihat Genç de bir videoda yerli ve milli olana destek demişti. Doğru olana sesiniz çok cılız!!!

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!