Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘temiz para’ yanıtı: Sen kimsin, parayı kime getireceksin?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: “Hani Londra'ya gidişi eleştiriyordun. Buradan parayı kime getireceksin, sen iş adamı mısın? Yanında para talebinde bulunan birileri mi var?"

featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan’da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yerli otomobil Togg ile ilgili ortaya atılan iddialara tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”İtalya’da üretiliyor diyecek kadar ahlaksızlar” diye konuştu.

ABD’yi FETÖ’ye destek vermekle suçlayan Erdoğan, FETÖ elebaşı Gülen için ”Bu adamı Biden saklıyor” ifadesini kullandı.

İç siyasete ilişkin de önemli mesajlar veren Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ”Temiz para getireceğim” açıklamasını eleştirerek ”Sen kimsin? Buradan getireceğin parayı kime getireceksin? Senin yanında böyle bir para talebinde bulunan birileri mi var?” dedi.

Ekonomiye dair mesajlar da veren Erdoğan, Varlık Barışı’nın gerekirse bittikten sonra yine uzatılabileceğini söyledi.

Erdoğan, “ABD’deki seçimle birlikte bazı olumlu haberler geliyor. Temennim gelecek ay müjdelerle dolu olsun ve F16 konusunu çok daha olumlu istikamette geliştirelim” dedi.

“Kuzey Kıbrıs olayı Kosova kadar kolay değil ama elimizden geleni yapacağız. İşin üzerine üzerine gidecek, inanıyorum ki dünyaya tanıtma imkanı bulacağız” diyen Erdoğan ABD’nin FETÖ’yü himayesiyle ilgili de “FETÖ elebaşı Gülen’i ABD saklıyor, Pensilvanya’da verdikleri devasa kaşanede yaşıyor. Bana terörün merkezi neresi diye sorarsanız, ben size bunu söylerim” ifadelerini kullandı.

Devamı gelecek…

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘temiz para’ yanıtı: Sen kimsin, parayı kime getireceksin?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!