Erdoğan’dan kurmaylarına: Toplum bundan rahatsız

Partisinin MYK toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan "Hayat pahalılığı toplumun bir sorunu, toplumun bundan rahatsız olduğunu görüyoruz” dedi.

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında önceki gün yapılan MYK toplantısının ana gündem maddelerinden birisi hayat pahalılığı oldu.

‘RAHATSIZLIKLARI BİLİYORUZ’

Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun’un haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan “Rahatsızlıkları biliyoruz. Bu, hükûmet ve teşkilat olarak iki sacayağı. Hükûmet olarak biz gerekli adımları atacağız. Teşkilat da aldığımız kararları ev ev gezerek vatandaşımıza anlatacak. Görevimizi yaptığımızda bu işin üstesinden geleceğiz. Hayat pahalılığı toplumun bir sorunu, toplumun bundan rahatsız olduğunu görüyoruz” dedi.

‘ÇABALARIMIZA GÖLGE DÜŞÜRDÜ’

MYK toplantısında, Rusya-Ukrayna savaşı da gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın süreci yakından takip ettiği “Barışın sağlanması yönündeki çabalarımız devam ediyor. Bu savaşın biteceğini ve her iki tarafın İstanbul’da buluşacağını ümit ediyorum” dediği öğrenildi. Toplantıda, bazı MYK üyelerinin Buça ve İrpin’de sivillere yönelik saldırıları gündeme getirmesi üzerine Erdoğan’ın “Bu görüşmeler sayesinde taraflar somut ilerleme kaydetti ancak Buça ve İrpin’den gelen görüntüler, Kramatorsk’ta sivillerin hedef alınması çabalarımıza gölge düşürdü” ifadelerini kullandığı bildirildi.

MYK üyeleri toplantıda, iftar programlarında bir araya geldikleri vatandaşların beklentilerini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilettiği ifade edildi.

Erdoğan’dan kurmaylarına: Toplum bundan rahatsız

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 2 ay önce

  Günaydın

 2. Çok ekonomik kriz yaşadık, Cumhuriyet o fakirliğinde Osmanlı’ dan kalan borçları bile ödedi, bu krizde atlatılır ama lafla, sözle değil..
  1)Bir kısım siyasi ve bürokrat yapı devletin malı deniz demeyecek.
  2)Devlet gelirleri birilerine peşkeş çekilmeyecek..
  3)Enflasyon ve başta konut olmak üzere, ciddi etkisi olan parayla vatandaşlıkdan vaz geçilip, sığınmacı ve kaçaklar en kısa sürede ülkeden çıkarılacak..
  Başka türlü..zor.

 3. 2 ay önce

  Oooo. Yukarıya ulaşmış halkın yoksulluğu. Maşallah, maşallah hadi bakalım.

 4. 2 ay önce

  Oy isterken milletim, şikayet edersen “toplum”.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!