Erdoğan’dan ‘Metaverse’ talimatı

featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Metaverse ile ilgili ‘Hassas bir konu. İyi ve titiz bir çalışma yapın. Konuyla ilgili alanında uzman isimlerin katıldığı bir çalıştay düzenleyin’ dediği belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında önceki gün yapılan MYK toplantısında gündeme dair konular ele alındı. Toplantıda AKP Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri Metaverse ile ilgili bir sunum yaptı.

Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun’un haberine göre, sunumda Twitter, Instagram ve Facebook gibi birçok sosyal medyanın yakında bu dünyaya taşınabileceği, kripto paranın da Metaverse ile bağlantılı olduğu aktarıldı. Parti kurmayları “Gelişmeleri takip etmemiz lazım. Temkinli davranmalıyız. Bu alandaki gelişmelerde öncü de olmamız gerekiyor. Ancak, bizim burada yapacağımız her şey o dünyanın ticarileşmiş kısmını meşrulaştırmaya dönük de olabilir. Ona da dikkat etmemiz gerekiyor” değerlendirmesini yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Metaverse ile ilgili “Hassas bir konu. İyi ve titiz bir çalışma yapın. Konuyla ilgili alanında uzman isimlerin katıldığı bir çalıştay düzenleyin” dediği öğrenildi.

Erdoğan’dan ‘Metaverse’ talimatı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 5 ay önce

  Haha
  Tabii tabii
  Aya ucacagimiz gibi.

  Cevapla
 2. 5 ay önce

  Aya ucacagimizi kim soyledi. Sacmalamayi birakin artik. Aya ulasacak roket gondermek onemli bir basaridir ve bu amacla yapilacak calismalar yepyeni teknolojilerin gelistirilmesine önayak olur. Ulkede iyi yapilan seyleri de gormek gerekir. Hep karamsar hep kotuleyici tutumlar.

  Cevapla
 3. 5 ay önce

  metaverse badem edition. Sen aya ulasacak roketi yapmadan once aya ulasacak roketin vidasini yap. O nu da gectim, aya ulasacak roketin vidasini yaparken mola verdiginde ictigin caya atacak sekeri uretecek bir fabrikan olsun. Onu da gectim, aya ulasacak roketin vidasini yaparken icecegin caya atacak sekeri uretecek fabrikaya sahip olmadan once, bir karakter sahibi ol, ondan sonra ahkam kes. Lale, bir de sacmala demis.

  Cevapla
 4. 5 ay önce

  uygun fiyata arazi alıp arsaya çevirecek sonra rezidans avm havalimani….

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!