Erdoğan’dan Yunanistan’a: Sabrın da bir sonu var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan'a yönelik, "Gayri meşru tehditler devam ederse, sabrın da bir sonu vardır. İşte o sabrın sonu geldiği anda, sabrın sonu selamettir diyoruz. Ve biz de o selameti gördüğümüz anda gereğini yaparız." ifadesini kullandı.

featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna Hersek ziyareti sırasında Yunanistan’la ilgili yaptığı açıklamalara ilişkin gelen soru üzerine “Benim bu anlattıklarım bir rüya değil. Ne dedim? Vakti, saati geldiğinde – Teknofest’te bunu söyledim- ‘Bir gece ansızın gelebiliriz.’ Niye? Ellerinde bu adalar var, adalarda bu üsler var… Buralardan hareketle bize karşı bu tür gayrimeşru tehditler devam ederse sabrın da bir sonu vardır. İşte o sabrın sonu geldiği anda biz ne diyoruz ‘Sabrın sonu selamettir.’ Biz de o selameti gördüğümüz anda gereğini yaparız. Bunu da Yunanistan’ın ben bildiğine inanıyorum. O vakit gelirse gereği yapılır çünkü bizim uçaklarımıza böyle radar kilitlemesi gibi adımları atmak hayra alamet değil.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’dan Yunanistan’a: Sabrın da bir sonu var

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 4 hafta önce

  Erdoğan kendisine NATO tarafından verilen görevi yapmaya devam ediyor. Gün geçmiyor ki Yunanistan’ı askeri operasyonla tehdit etmesin. Türkiye Yunanistan’ı tehdit ettikçe, ABD Yunanistan’a askeri sevkiyatı hızlandırıyor. Askeri yığınağı arttırıyor. ABD Rusya’yı 4 koldan kuşatmaya devam ediyor. Erdoğan Yunanistan’ı tehdit etmese ABD bu kadar kolay Yunanistan’a askeri yığınak yapamazdı. Yunan halkı buna karşı çıkardı. ABD’nin askeri yığınağının Rusya’yı kuşatmak için, kısacası 3. dünya savaşı için Bulgaristan ve Romanya’ya dağıtılacağı/gönderileceğini bilirlerdi ve isyan çıkarırlardı.

 2. Erdogana dis politikada kostek olmanizin vicdan sizisini bu sekilde mi geciriyorsunuz???kendinizi boyle mi avutuyorsunuz??Dun Erbakani da anlamamisti bircok kisi…Bence Erdogan olunce onu en cok siz ve sizin nesliniz kutsallastiracak..

  Cevapla
 3. 4 hafta önce

  zaten ABD izin vermez Yunanistan’a karşı askeri bir eyleme. o sözler atıp tutmaktan öteye gitmez.

 4. 4 hafta önce

  “Ne Kurtuluşu, ne Savaşı, ne Yunan’ı” İsmail Kahraman, Şak şak şak….. “Yunan sabrımızı taşırma” Recep Tayyip Erdoğan ,şak şak şak… Bu kitle acayip kitle… Ege’deki kayalıklardan birine 2-3 asker çıkarır, Fatih Sultan Mehmet edasıyla dolaşır mı, dolaşır.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!