Erdoğan’ın çocuğun kulağına fısıldadığı sözleri AKP’li isim paylaştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda çocukları kabul etti. Erdoğan'ın, programda bir kız çocuğuyla arasında geçen diyalog dikkat çekti. Erdoğan'ın çocuğun kulağına eğilerek sessizce söylediği sözler ise Rümeysa Kadak tarafından duyuruldu.

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ve beraberindeki çocukları kabul etti. Burada konuşan Erdoğan, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Programda bir kız çocuğu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve annesinin yan yana resmini çizdiği bir tabloyu hediye etti. Hediyeyi kabul eden Erdoğan daha sonra küçük kızla kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Kız çocuğunun daha önceden bir lösemi geçirdiğini belirtmesi üzerine Erdoğan, küçük kızın kulağına doğru eğilip “Benim doktorumla da takip edelim” dedi.

Erdoğan, çocuğun kulağına eğilip fısıldadığı sözler, AKP İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak tarafından duyuruldu. Kadak, sosyal medya hesabından o anların videosunu altyazı ekleyerek paylaştı.

Erdoğan’ın çocuğun kulağına fısıldadığı sözleri AKP’li isim paylaştı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. bence kurgu.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!