Erdoğan’ın danışmanı Serkan Taranoğlu hakkında Sedat Peker’den yeni iddialar

Organize suç örgütü kurduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı Serkan Taranoğlu hakkında yeni iddialarda bulundu.

featured

Organize suç örgütü kurduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı bulunan ve şu an Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) yaşayan Sedat Peker, “Deli Çavuş” adlı Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Danışmanı Serkan Taranoğlu ile ilgili yeni iddialarda bulundu.

Peker, Cumhurbaşkanı Danışmanı Serkan Taranoğlu’nun Marka Holding’in sahibi İbrahim Tozeren’den 4 milyon TL istediğini, bu parayı özel görüntülerinin olduğu bir şantaj kasedini almak için kullanmak istediğini ileri sürdü. Peker, Taranoğlu’nun Marka Yatırım Holding’in sahiplerinden İbrahim Sineren’den “Benim kasetim var, bunu Tayyip Bey’in önüne koyacaklar, lütfen yardım et” diyerek 4 milyon TL istediğini iddia etti.

‘GÜLŞEN’İ BENİM YÜZÜMDEN TUTUKLADILAR’

Şarkıcı Gülşen ile ilgili de paylaşımlar yapan Peker, “Gülşen’i benim yüzümden tutukladılar. (Vallahi diyorum). Ata yurdum olan eve el koyulduktan sonra intikam alacağımı bildikleri için 4 ay önce yapılan konuşmayı bahane edip gündemi değiştirdiler.” ifadelerini kullandı. “Gülşen’i pazartesi günü tahliye ettirirsek hem toplumda olumlu bir hava oluşur hem de gündemi değiştiririz” diye bir fikir ortaya atıldığını öne süren Peker, suç duyurusunda bulunacak siyasi partilere de “yarını beklesinler” diye seslendi.

 

Erdoğan’ın danışmanı Serkan Taranoğlu hakkında Sedat Peker’den yeni iddialar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Valla Sedat Peker’e çeşitli sıfatlar hediye ediliyor.”Karanlıkların Şerifi”,”Gazeteciler Cemiyeti Başkanı” gibi.Bunu okur mu bilmem ama ben de tıp literatürüne girmesini arzu ettiğim bir yöntem olarak “Peker Terapisi” tabirini öneriyorum.Bu terapiye kamu malı yiyen hırsızlar girer girmez şaft dağıtıyor.Güzel bir yöntem.İyi pazarlar!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!