Erdoğan imzaladı… Şeker Fabrikası’na ait taşınmaz satıldı

Bursa'daki Türkiye Şeker Fabrikası'na ait taşınmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla 58 milyon 500 TL'ye satıldı.

featured

Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre Bursa’nın Karacabey ilçesindeki mülkiyeti Türkiye Şeker Fabrikası’na ait taşınmaz ve üzerinde yer alan yapıların 58 milyon 500 TL’ye satılmasına ilişkin Özelleştirme Dairesi Başkanlığı ile ilgili karar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile yayımlandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan Özelleştirme Dairesi Başkanlığı ile ilgili karara göre; mülkiyeti Türkiye Şeker Fabrikası’na ait Bursa’nın Karacabey ilçesindeki 8 bin 556 metrekare yüzölçümlü taşınmaz ve üzerindeki yapılar 58 milyon 500 TL bedel ile Coşkun Örs Yemek, Gıda, Hayvancılık, Turizm ve Otelcilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne satıldı.

Söz konusu kararın 4046 sayılı Kanunun 3’üncü ve geçici 29. maddeleri ile 703 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 8. Maddesi gereğince alındığı belirtildi.

Erdoğan imzaladı… Şeker Fabrikası’na ait taşınmaz satıldı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 12 Mart 2024, 11:45

    Sat bakalım sat! Babanın malını satıyorsun sanki…Elbet bir gün, tek tek geri alacağız sattıklarınızı. 8500 metrekare arazi 10 daire parasına…

  2. ustune devlet bankasindan kredi almadilarsa iyi. Sasirmam.

  3. alan sirketin ticari unvani ne sifatlari oldugunu zaten ortaya koyuyor. Ihale avcilari, burayi 2 milyon dolara alip, 20 milyon dolara satarlar bir kac seneye.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!