Erdoğan’ın ‘Kilo vermelisin’ dediği fenomen diyetisyene gitti

Samsun'da rapçi Sefo'nun 'Isabelle' şarkısını kendine özgü yorumlayıp videoları ile milyonlara ulaşan 12 yaşındaki Fevzi Kaan Türker, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Kilo vermelisin' tavsiyesi üzerine diyete başladı. 

featured

Pandemi döneminde babasına ait org eşliğinde, rapçi Sefo’nun ‘Isabelle’ şarkısını kendine özgü yorumlayıp kayda alan Fevzi Kaan Türker, sosyal medyada 500 bine yakın takipçiye ulaştı. Çektiği videolar milyonlarca kez izlenen Türker, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Aralık’ta geldiği Samsun’da gençlik buluşmasına katılıp şarkı söyledi.

Türker, Erdoğan’ın yanına giderek bir süre sohbet etti. Sohbet sırasında Erdoğan, Türker’e ‘Kilo vermelisin’ tavsiyesinde bulundu. Erdoğan’ın önerisi sonrası Fevzi Kaan Türker, diyetisyene başvurdu.

‘ÇOK HEYECANLANDIM’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın karşısında sergilediği performansı anlatan Fevzi Kaan Türker, “Çok mutluyum. Cumhurbaşkanı’na karşı şarkı söyleyince elim ayağıma dolandı. Çok heyecanlandım. Cumhurbaşkanımız, ‘Kiloları vereceğiz’ dedi. Ben de diyetisyene gittim. Şu an 72 kiloyum, bunu 55-60’a düşüreceğiz inşallah. Sanatımda ilerleyip daha iyi yerlerde olmak istiyorum. Beni seven de var sevmeyen de var. Beni sevenlere selam olsun, onları seviyorum” dedi.

Erdoğan’ın ‘Kilo vermelisin’ dediği fenomen diyetisyene gitti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!