Erdoğan’ın talimatıyla indirim yapan Tarım Kredi’den büyük zam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile 15 Ağustos’ta indirime giden Tarım Kredi marketleri 33 gün sonra fiyatları artırdı.

featured

Geçen ay Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Tarım Kredi Kooperatifi mağazalarında büyük indirim olacağı açıklanmıştı. 15 Ağustos tarihinde mağazalara akın eden vatandaşlar, aradan geçen 33 gün içinde birçok üründe büyük zamlarla karşılaştı.

Sözcü’den Kemal Atlan’ın haberine göre, Tarım Kredi Kooperatifi mağazalarında indirim yapıldığı belirtilen 15 Ağustos tarihinden 16 Eylül tarihine kadar ürünlerin birçoğunda fiyatlar zamlandı. Kırmızı mercimek, ayçiçeği yağı ve nohudun fiyatında değişiklik olmazken, siyah zeytin ve yeşil mercimeğin fiyatında indirim yapıldı. Kooperatif mağazalarında 33 günlük süre içinde birçok ürünün fiyatında artış yaşandı.

Erdoğan’ın talimatıyla indirim yapan Tarım Kredi’den büyük zam

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 1 hafta önce

    Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla ucuzluk yaratmak ham hayal. Üretimin yoksa Tarım Kredi Kooperatifleri mucize mi yaratacak?
    Ayrıca, buralarda satılan ürünlerin kalitesizliği de göz önüne alınırsa ucuzluğun hiç bir şekilde söz konusu olmadığını anlamak kolaylaşacaktır.
    Ucuzluk bahane, kamuoyunu oyalamak şahane!

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!