Erkin Koray’ın kızı: O mezar babamın değil

Erkin Koray'ın kızı Damla Koray Çamlıca, geçen hafta hayatını kaybeden babasının mezarıyla ilgili sosyal medyada yer alan bir paylaşım üzerine açıklama yaptı.

featured

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Türk rock efsanesi Erkin Koray’ın kızı Damla Koray Çamlıca, birkaç gündür sosyal medyada yer alan ve babasının mezarı başında toplananları gösterdiği iddiasıyla paylaşılan fotoğrafa ilişkin Instagram hesabından uyarıda bulundu.

Sanatçının kızı Koray, Kanada, Toronto’daki Westminster Mezarlığı & Anıt Mezarı’na defnedilen babasının mezarının üzerinde çiçekler olan mezar olmadığını belirtti.

‘MEZAR BABAMIN DEĞİL’

Damla Koray Çamlıca,  “Arkadaşlar tez canlısınız… Sevdiğiniz insanı, dualarınızı eksik etmiyorsunuz. Hemen de koşmuşsunuz, çok teşekkür ederim. Günlerdir bir şey demeyeyim diyorum fakat baktım kitle büyüyor… Neyse diyeceğim o ki, bu fotoğrafta üzeri çiçekli olan mezar babamın değil. Onunki sağdaki arkanızı dönmüş olduğunuz yani… Sizin dualar kime gitti bilmiyorum. Neyse arada gidip dertleşmek isteyen olursa bilginiz olsun… Yine de düşünüp zahmet edip giden herkese şükranlarımı iletirim, çok kıymetlisiniz…” ifadelerini kullandı.

Damla Koray Çamlıca’nın paylaşımı:

Erkin Koray’ın kızı: O mezar babamın değil

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!