Eski danışmanından Akşener’e ‘saraya gittin mi?’ sorusu

İyi parti kurucularından gazeteci Vedat Yenerer, Meral Akşener'in 'kaçak saray' olarak tanımladığı yerde kapalı kapılar arkasında görüşme yaptığını iddia etti.

featured

İYİ Parti’nin kurucuları arasında yer alan Meral Akşener’in eski danışmanı Vedat Yenerer sosyal medya hesabı üzerinden çarpıcı bir iddiada bulundu.

Yenerer, Akşener’e “saray”a gidip gitmediğini ve orada eski İyi Partili birisiyle karşılaşıp karşılaşmadığını sordu:

“Gazeteci olarak Sayın Akşener’e soruyorum. Yaklaşık 4 ay önce, samimi fotoğraflarınız da olan kişiyle (benim de iyi tanıdığım olan eski İyi partili kişiyle) “KAÇAK SARAY” dediğiniz yerde, kapalı kapılar ardında, ŞOK bir karşılaşma oldu mu? Cevap bekliyorum..”

GEÇEN SENE İSTİFA ETMİŞTİ

Meral Akşener’in parti vitrinine koyduğu FETÖ mağduru emekli Albay Ali Türkşen ve emekli Tuğgeneral Ali Aydın ile 15 Temmuz gazisi emekli Polis Müdürü Fatih Eryılmaz’ın ardından gazeteci Vedat Yenerer de yaklaşık bir yıl önce İyi Parti’den şu sözlerle istifa etmişti:

“Parti kurucusu ve çok emeği geçmiş, oy getirmiş, tanınmış vatanseverler, sistemli olarak dışlandıklarını ve kullanıldıklarını görerek teker teker İYİ partiden ayrıldılar. Bu haksızlığı ve emek hırsızlığını gören biri olarak, savaşçı kişiliğim nedeniyle çok direndim, tabiri caiz ise kelle koltukta İyi parti için mücadele ettim. Sonunda beklediğim gibi sıra bana geldi…

Maalesef ki bunların yerine asla benim dava arkadaşım olamayacak bana göre basiretsiz, liyakatsız ve vasıfsız biatçılar getirildi. Atatürk düşmanlarının, etnik bölücülerin “Apo’ya ev hapsi olsun” ya da “Ege’de Yunan işgali yoktur, hepsi Yunan adası” diyen tescilli işbirlikçilerin, tekrar tekrar üst düzey görevlere getirildiğini içim acıyarak gördüm ve yaşadım. Bana göre il il dolaşıp, mücadele ederek kurduğumuz partimiz zaman içinde Meral Akşener Fun Club’a dönmüş durumdadır“

Eski danışmanından Akşener’e ‘saraya gittin mi?’ sorusu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 1 ay önce

  Zaten partisi de kaçak kurulmuştu!

 2. 1 ay önce

  Kör bile gördü siz göremediniz! Ayrıca twet attığın konuyu neden net şekilde açıklamıyorsun da ima ediyorsun ?

  • 1 ay önce

   Akşener, yalandır kanıtla dediğinde ses video resim kaydı göstermesi gerekir demek ki elinde yok. V.Yenererin görüşmeyi ancak bir tanığın veya karşı tarafın kabuletmesini sağlamaktan başka çaresi yok.

   Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!