Eski eşi konuşma kaydını paylaşınca yeni eşi hastanelik oldu… Aykut Erdoğdu özür diledi

Tuba Torun ile evlenen CHP'li Aykut Erdoğdu'nun eski eşiyle yaptığı telefon konuşması sosyal medyaya düştü. Erdoğdu, konuşma görüntülerinde şimdiki eşi Tuba Torun için kullandığı skandal ifadelerden ötürü 'özür' açıklaması yaptı. 

featured

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun yaklaşık üç ay önce ayrıldığı eşi, Twitter’da kendi adını taşıyan “Özge” ismiyle açtığı hesaptan gece yarısı bir konuşma kaydı paylaştı. Özge Erdoğdu, Aykut Erdoğdu ile konuşmasını ve diyalog esnasında kendi görüntülerini içeren kaydı, “Bu kaydı 3,5 ay önce aldım. Eski eşim Aykut Erdoğdu’nun Tuba Torun la ilişkisini öğrendikten hemen sonra… Aykut Erdoğdu beni Tuba ile ilişkisi olmadığına ikna etmeye çalışırken, ‘50 kişi ile yatmış’ dedi. Daha sonra 50 kişi ile yattı dediği Tuba Torun ile evlendi!” metniyle paylaştı. Aykut Erdoğdu, bu paylaşımdan yaklaşık 3,5 saat sonra, sabah 03.23’te Twitter’dan yaptığı paylaşımda, CHP Yüksek Disiplin Kurulu üyesi olan eşi Tuba Torun’un eski eşinin paylaşımının ardından hastaneye kaldırıldığını duyurdu ve “yaşattıkları için” özür diledi.

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile evliliğinden bir çocuğu bulunan Özge Erdoğdu ile Aykut Erdoğdu yaklaşık üç ay önce ayrıldı. Erdoğdu, geçen 11 Haziran’da CHP Yüksek Disiplin Kurulu üyesi avukat Tuba Torun ile İstanbul’da evlendi.

Erdoğdu’nun ayrıldığı eşi, Twitter’da, kendi adını taşıyan “Özge” isimli bir hesap açarak cumartesi gecesi saat 23.53’te bir telefon konuşması kaydı paylaştı. Konuşma esnasında kendi görüntüsünün üçüncü bir kişi tarafından kaydedildiği anlaşılan kayıtta Özge Erdoğdu, Aykut Erdoğdu’nun Tuba Torun ile ilişkisi olduğu konusundaki iddialara verdiği yanıtları dinliyor. Kayıtta Erdoğdu’nun, Tuba Torun için ’50 kişiyle birlikte oldu, ona babalık yaptım’ dediği duyuluyor. Konuşmada, Tuba Torun’un CHP Parti Meclisi’ne girmesi için beş kez Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu aradığını öne süren Erdoğdu, kurultay boyunca kendisi için oy topladığını vurguladığı Tuba Torun’un Parti Meclisi’ne girmesi için kendi adını listeye koymadığını anlatıyor.

‘YAŞATTIKLARIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM’

Aykut Erdoğdu, eski eşinin konuşma kaydını açıklamasından yaklaşık 3,5 saat sonra sabaha karşı Twitter’daki hesabından şu açıklamayı yaptı:

1- Bu akşam eski eşimle birkaç ay önce yaptığım bir telefon konuşması sosyal medyaya düştü… Bu konuşma görüntülü olarak kaydedilmiş… Şartlar ne olursa olsun eski eşim ve çocuğumun annesi hakkında kötü birşey söyleyemem…

2- Eşim Tuba şu an hastaneye kaldırıldı… Ben yanında olabilmek için Ankara’dan yola çıktım… Yaşattıklarım için kendisinden bütün kalbimle özür diliyorum…

3- Şu an tek derdim oğlumu ve eşim Tuba’yı bu yaşananların şokundan koruyabilmek…

TWİTTER HESAPLARI KAPATILDI

Tuba Torun, Aykut Erdoğdu’nun ayrıldığı eşinin paylaşımlarından bir süre sonra, daha önce herkese açık Twitter hesabını, sadece onayladığı takipçilerinin görebileceği “korumalı” statüye aldı.

Aykut Erdoğdu’nun açıklamalarından sonra, Twitter’da “Özge” adıyla açılan konuşma kaydının paylaşıldığı hesap da kapatıldı.

‘FOTOĞRAFLARIM, GÖRÜNTÜLERİM VARMIŞ’

Aykut Erdoğdu, yaklaşık bir yıl önce, 4 Mayıs 2021’de bir tartışma üzerine Twitter’da paylaştığı iki mesajda, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Telefonla arayıp hakkımda sorular sorduğunuz kadınlar bu toplumun en yürekli, en cesur kadınları… Ailemden sonra en yakın olduğum ve hiçbir karşılık beklemeden benim yüzümden bedel ödeyen ve bu gidişle de bedel ödemeye devam edecek olan bu can yoldaşlarımdan özür dilerim…

Fotoğraflarım ve görüntülerim varmış… Bunlarla tehdit ediyorlarmış… Elinizde ne varsa yayınlamazsanız şerefsiz, vicdansız ve alçaksınız… Ben sizinle savaştayım… Bu savaşta benim dışımda masum birini üzerseniz mesele benim adıma kişiselleşir… Kavgada yiğit olun…”

thumbnail
İlişkili Haber

İstifa edecek mi? Aykut Erdoğdu skandal ses kaydıyla ilgili konuştu

 

Eski eşi konuşma kaydını paylaşınca yeni eşi hastanelik oldu… Aykut Erdoğdu özür diledi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 2 ay önce

  Kavgada yiğit olun diyene bak hele özel hayatında iğrenç bir adam siyasette ülkeye ne katkısı olabilirdi gerçi binada menemen belediyesinden akçeli işleri takibinden biliyoruz

 2. 2 ay önce

  Aykut ağzıyla elli kişiyle yatmış dediği kadını CHPnin yönetimine yerleştiriyor, sonra bağzı ahlaksızlar bunu niye yazdın diye N.Genç’e saldırıyor.

 3. 2 ay önce

  Eeeee?Şimdi bu konuşmayı yayınlayan kadını alkışlayacak mıyız?Halt etmiş birinden iğneyle kan çekecem diye diğerlerine kan kusturmak?Ne aşağılık ne adi ne alçaklık ama!

 4. 2 ay önce

  Aykut, ‘50 kişi ile yatmış’ dediğin kadının kurultayda hangi yolla oy topladığını insanlar merak etmez mi? Erkeğin de kadının da cinsellik kullanarak siyasetde yükselmesine izin veremeyiz..

 5. 2 ay önce

  ychp de bu durumlar çok sıklıkla görülüyor. Birde ortaya çıkmayan ne skandallar vardır, kimbilir. Bir de taciz ve tecavüz olaylarında mangalda kül bırakmıyorlar.

 6. Üfff, sıktınız be, düşün şu CHP nin yakasından…bir dönem parti başkanlığı yapanın, mv yaptığı biriyle uçkur videosu, bu herifin yaptıkları…utanın be biraz.

 7. 2 ay önce

  İki kadının duygulArı ile oynamış utanmadan ekonomiyi nasıl düzelteciğimizle uğraşıyordum diyor CHP ikisini partide atmasa hangi yüzle toplum karşısına çıkacaklar

 8. 2 ay önce

  Yuh olsun arkadaş

  Cevapla
 9. 2 ay önce

  CHP’nin, parti yapılarının ve milletvekillerinin ne mal olduklarını, partinin ne derece yozlaşmış olduğunu, amaçlarının ülkeyi siyasal islamdan kurtarmaktan çok kendi çıkar ve gelirlerini maksimize etmek olduğunu bu olaydan daha iyi anlatacak bir olay zor bulunur…! CHP’nin derhal bu parti yönetimini indirmesi ve kuruluş ayarlarına dönmesi zorunlu!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!