Ethem Sancak: Türkiye 5-6 ay sonra NATO’dan ayrılacak

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ethem Sancak, "NATO bizi yaptıkları provokasyonlarla bu eylemlere zorluyor. Son olarak komşumuz Yunanistan ile bizi karşı karşıya getirmeye çalışıyor. Türkiye 5-6 ay sonra NATO’dan ayrılacak." dedi.

featured

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ethem Sancak Türkiye’nin 5 ya da 6 ay sonra NATO’dan ayrılacağını iddia etti.

enbursa.com’a açıklamalar yapan Sancak “Bizi bu eylemleri yapmaya olaylar zorluyor. NATO bizi yaptıkları provokasyonlarla bu eylemlere zorluyor. Son olarak komşumuz Yunanistan ile bizi karşı karşıya getirmeye çalışıyor. Türkiye 5-6 ay sonra NATO’dan ayrılacak. Ortadoğu’da bizi bir girdaba sokmaya çalışıyor. Son olarak İsveç ve Hollanda’da Kur’an’a kaşı yapılan eylemleri görüyorsunuz. NATO’dan çıkmak acil ve farz haline geldi. Yapılan anketlerde bize en düşman ve yıkıcı politikaları izleyen ülkenin ABD olduğunu söyleyenlerin oranı yüzde 80’e çıktı. Yine son dönemde Türk halkı Rusya ve Putin’e karşı büyük sempati duymaya başladı. Millet yaklaşan tehditleri görerek hükümetlerin önüne geçti.” dedi.

Ethem Sancak: Türkiye 5-6 ay sonra NATO’dan ayrılacak

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 1 hafta önce

    Akape Esad görüşmesini Surileri gönderecekmiş gibi gözükmek için istiyor. NATOdan çıkacakmış gibi yapması da ABD ile pazarlık başlatmak için. Hiçbiri ciddi değil.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!