Evin duvarından 63 yıllık McDonald’s siparişi çıktı

ABD’nin Illinois eyaletinde yaşayan bir çift restorasyon sırasında, evlerinin duvarının içinde 63 yıl önce verilen McDonald’s siparişinin kalıntılarını buldu.

featured
service

Grace ve Rob Jones, 1959’da inşa edilen, 2015’te satın aldıkları Crystal Lake kentindeki evde kısa süre önce restorasyon çalışmalarına başladı.

Rob Jones, 16 Nisan’da banyoda çalışırken tuvalet kağıdı askısının duvardan sökerken evin inşa edildiği 63 yıl öncesinden kaldığı anlaşılan patates kızartmaları ve fast food zincirinin logosu yer alan paket kağıtlarını buldu.

“Duvarın içinde bir şey olduğunu fark ettim. Önce ceset parçası gibi bir şey olmasından korktum. Büyük ölçüde yapışmıştı bu nedenle çıkarmam zor oldu ve ne olduğunu görünce çok şaşırdım. Eşim de gözlerine inanamadı” diyen Rob Jones’un bulduğu ‘vintage sipariş’te logonun yanı sıra McDonald’s’ın ilk maskotu Speedee’nin de vardı. Burgerler yenmişti ama patates kızartmaları rengi kararmış da olsa duruyordu.”

Rob Jones

Diken’in aktardığına göre, Rob Jones, inşaat ustalarının çalışırken öğle yemeği yiyip paketi orada unuttuklarını düşündüklerini, yeni evlerinin duvarına gizlenmiş bir ‘hazine’ bulacaklarını akıllarından geçirmediklerini söyledi.

Çift, ‘hazine’yi ‘doğru yer ve amaç’ için satacaklarını söyledi.

Rob Jones

Evin duvarından 63 yıllık McDonald’s siparişi çıktı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!