Fas’tan gelen adam Beylikdüzü’nde markette çalışan kadını taciz etti… ‘Başın açık, ne gerek var’

İstanbul Esenyurt'ta bir zincir markete giren Fas uyruklu şahıs, kasada çalışan kadına "Burada sigara, alkol satılıyor. Başın açık. Ne gerek var" diyerek öğüt vermeye çalıştı. Bu esnada çevredeki vatandaşlar "Burası Türkiye Cumhuriyeti" diyerek Faslı kişiyi marketten kovdu.

featured

İstanbul’un sığınmacı ve kaçak depolarından olan Esenyurt’ta bir markette akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Marketten alışveriş yapan Fas uyruklu bir şahıs, kasadaki kadın çalışana, “Burada sigara, alkol satılıyor. Başın açık. Ne gerek var? İslam’da böyle şeyler olmaz.” sözleriyle tepki gösterdi.

“BURASI TÜRKİYE CUMHURİYETİ”

O sırada durumu fark eden bir kadın müşteri, hemen yaşananları cep telefonu ile kayda almaya başladı. Kasiyerle konuşan Faslı adamın yanına giden kadın, “Pardon siz nerelisiniz? Burası Türkiye Cumhuriyeti. Nerede olduğunuzun farkında mısınız?” dedi. Faslı olduğunu belirten adam ise kadına “Nerede olduğumu biliyorum. Burada İslam var değil mi?” sözleriyle yanıt verdi.

Bunun üzerine kadın tekrar araya girerek, “Evet İslam var. Biz demokratik bir ülkede yaşıyoruz. Kimin nerede çalıştığı, ne yaptığı sizi ilgilendirmiyor. Bu kadın burada çalışmak istiyorsa çalışabilir. Sen şu an benim için tehlikesin. Rahatsız oluyorsan Fas’a gidersin. Orada yaşarsın.” dedi.

Bu esnada diğer vatandaşlar da araya girerek şahsa tepki gösterdi. Kısa süre içerisinde Fas uyruklu kişi marketten kovuldu.

Fas’tan gelen adam Beylikdüzü’nde markette çalışan kadını taciz etti… ‘Başın açık, ne gerek var’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

14 Yorum

 1. 1 ay önce

  Hiç alınma bak!Bu Fas Cezayir güruhunun Avrupa’ya sızanlarının alayı bildiğin çöp.Tek ekmekleri var.Mağduruz,ırkçılık var,müslümanız diye eziyet altındayız,köle gibi çalıştırılıyoruz (8 saat+mesai ücrete tabi) filan.Amaçları bir tane.Pis rezil hayatlarını bedava yaşamak,kadın ve çocuğa saldırmak,hak yemek,hırsızlık yapmak,haketmediği ne varsa utanmadan elini uzatmak.Ezcümle;necasetten mamul mahluk.Ya bu tip insanımlar ya uygar Türk Ulusu.Biri diğerini boğacak.

 2. 1 ay önce

  Deve takma isimli arkadaş doğru demiş. Bu faslılar hep böyleydi. Almanya kaç senedir bunları adam edemedi. Gittikleri yere uyum göstermez, kendi ülkelerine benzetmeye çalışırlar. Böyle rezil tipler.

 3. 1 ay önce

  Hemen tespit edilip sinir disi edilmeli

 4. 1 ay önce

  Türk kadınına laf söyleyebilecek bir hakka sahip değilsin şeriatçı Faslı. Seni Arap ülkelerine alalım, şeriatını yaşa. Ne işin var modern insanların arasında

  • 1 ay önce

   şeriatla ne alakası var şeriat dan önce de kadına bakış aynıydı

   • 1 ay önce

    Türk kadının savaşçı tarihine bak, o kim ki Türk kadınına nasıl yaşaması gerektiğini söylüyor

    Cevapla
  • 1 ay önce

   sadece Türkçe konuşuyor olman (ki dil devrimi sayesinde o bile şaibeli) senin Türk Kadını olduğunu göstermez, bak adam da Türkçe konuşuyor ama Faslı diye dışlıyorsun, 100 yıllık resmi ideoloji seni öyle bi hale getirmiş ki, Türkü Türk yapan dininden örfünden adetinden geleneğinden göreneğinden utanır olmuşsun, sana gerçek Türkün ne demek olduğunu bir Faslının anlatmasından hicap duyacağına, müptelası olduğun hristiyan yaşam tarzının savunuculuğuna soyunuyorsun.

   Cevapla
   • 1 ay önce

    Atatürk devrimlerine düşman insanlar, Atatürk dönemi ile vurmaya çalışıyor. Tarihte Atatürkten başka Türk liderler de var ama Atatürk o kadar çok güzel haklarımızı geri verdi ki hazmedemiyorsunuz. Türklük ve din ayrı şeylerdir, benim örfüm de adetim de şeriat yok kadına zorlama yok. Bir Faslı’nın gerçek Türkü anlattığını söylüyorsun, Arap adetlerini Türk diye benimsemişsin. Zahmet edip yazmışsın, acıyarak okudum

    Cevapla
 5. 1 ay önce

  İslami açıdan bakarsan adamın söylediği herşey kelimesi kelimesine doğru, ama burası Türkiye Cumhuriyeti, biz 1920 lerde islamı gericik yobazlık ve geri kalmışlığın sebebi diyerek terkettik. Biz hristiyan batının ahlakıyla ilerleyip gelişeceğiz, geçen 100 yılda sadece ahlaksızlıkta geçtik onları ama olsun belki bigün başarırız.

  Cevapla
 6. 1 ay önce

  “Deve” rumuzlu kişinin yazdıkları tüm ortadoğu göçmenleri için geçerli. Yazdıkları doğru tespitler. Sığındığın veya göç ettiğin ülkeyi niye çıktığın yere benzetmeye çalışıyorsun?

 7. 1 ay önce

  Konuşmaya tahammülü olmayan insanlar. Hadi misyonerleri de böyle kovun da görelim. Taciz yok, hakaret yok ne sebeple kovuyorsunuz? Sizin derdiniz fasla masla değil İslam’la. İtiraf edin delikanlı gibi ben inanmıyorum deyin, kıvırmaya gerek yok kısacık bir hayat için.

 8. 1 ay önce

  Bizim yobazımız bize fazla bile gelirken, bir de ithal yobazlar geldi. Gelde sinirlenme.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!