Fatih Altaylı Teke Tek’i ‘Bu bir veda programı’ diyerek bitirdi

featured

Gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk ekranlarında canlı olarak yayınlanan Teke Tek programını ‘Bu bir veda programı’ sözleriyle bitirdi.

İki bölümden oluşan programının ilk bölümünde Anadolu Efes Koçu Ergin Ataman’ı ağırlayan Altaylı, programın ikinci bölümünde ise Marmara Denizi’ni etkisi altına alan müsilaj konusunu mercek altına yatırdı.

Altaylı programın sonunda ise: 

“Bu arada bu bir veda programı şöyle veda programı bir süre olmayacağım, canım bir süre tatil yapmak istedi epeydir yapmıyordum bir ay kadar buralarda olmam heralde arada canım sıkılırsa yine gelir belki program yaparım ama muhtemelen bir ay yokum hoşçakalın” ifadelerini kullandı ve ekran karşısındaki seyircileri de şaşırttı.

VEYİS ATEŞ TEPKİSİ Mİ?

Fatih Altaylı’nın tatile çıkmak için seçtiği tarihin Habertürk akşam haberleri sunucusu Veyis Ateş hakkında Sedat Peker’in ortaya attığı iddiaların hemen sonrasına gelmesi kafaları karıştırdı. 

Altaylı, Peker’in iddialarının ardından Veyis Ateş’le ilgili yazılar yazmış ve onu konuyla ilgili açıklamada bulunmaya çağırmıştı. Ateş’in bir açıklama yapmaması ve izin kullanacağını açıklamasının hemen sonrasında Altaylı’nın da izne çıkması, ‘Altaylı ve Habertürk arasında bir kriz mi yaşandı?’ sorularının sorulmasına yol açtı.

İlgili haber: Fatih Altaylı’dan ekran arkadaşı Veyis Ateş’e ‘hodri meydan’ çağrısı

Fatih Altaylı Teke Tek’i ‘Bu bir veda programı’ diyerek bitirdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 2 sene önce

  Levent KIRCA ile yaptığı programdan sonra, son vermesi gerekirdi,
  çok uzatmış.

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Hay Allah, bir aylığına veda etmiş, erken sevinmişiz. Biz de bu süre içinde eski proğramlarını bulup idare ederiz. Özellikle rahmetli Levent Kırca ile olanını birkaç kere daha izlemekte, bazı şeyleri hatırlamakta fayda var.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  televizyonculuğu bırakmıyor eğer bırakıyor olsa idi nihat genç’i programına davet ederdi. işte o zaman bir daha tvlere çıkamıyacağına kanaat getirirdik.
  yoksa hırsızları yolsuzları, din tacirlerini habertürk’e çıkardığı için utanıpta bırakmazlar.

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Çok iyi okur. Kulak tırmalayan kötü Türkçenden kurtuluruz biraz. Umarız gençlere yer açılır. Bıktık sizin gibilerden be!

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Heral habertürk biter gider artıkın.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!