Fatih Erbakan’dan Millet İttifakı için aday önerisi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, katıldığı canlı yayında soruları yanıtladı. İmamoğlu'na yönelik, "Biraz da tabi aslında İstanbul'u yönetsin" sözlerine yer verirken, Millet İttifakı'nın adayının ise Mansur Yavaş olması gerektiğini ifade etti.

featured

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz’e yaptığı gezinin yankıları devam ediyor. Tartışmalarla ilgili bir yorum da Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’dan geldi.

tv100’de yayınlanan Pazar Siyaseti’nde Pınar Işık Ardor’un sorularına yanıt veren Erbakan, siyaset gündemine ilişkin yorumlarda bulundu.

İMAMOĞLU’NA ELEŞTİRİ

İmamoğlu’nun tartışılan fotoğrafıyla ilgili soruya cevap veren Fatih Erbakan, ”Ekrem İmamoğlu, biraz da tabi aslında İstanbul’u yönetsin ve İstanbul’da güzel sonuçlar ortaya koysun diye seçildi. Şimdi daha İstanbul bitmeden doğrudan doğruya Türkiye’yi yönetmeye talip olması da yadırganıyor, tepki çekiyor olabilir.” ifadelerini kullandı.

‘ADAY MANSUR YAVAŞ OLMALI’

Erbakan ayrıca Millet İttifakı’nın adayının Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olmasını gerektiğini savundu. Mansur Yavaş’ın daha sonuç almaya yönelik aday olacağını söyleyen Erbakan, Cumhurbaşkanı seçimine kendi adaylarıyla gideceğini belirtti.

Fatih Erbakan’dan Millet İttifakı için aday önerisi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. Mansur beye evet. 1. Ancak devlet 1 kişi ile yönetilmiyor. 2. Mansur bey istekli değil 3. bir programı yok. 4.Kadrosu yok. PKK,Hdp destekleyecekse şartları olacak. CHP nin de hdp den farkı yok vs vs.. Mantıklı olalım.

    Cevapla
  2. 2 ay önce

    Fatih ERBAKAN’ı kutluyorum en doğru aday Mansur YAVAŞ, anketler cumhurbaşkanınından 10,5 puan önde olduğunu göstermekte.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!