Fatih Tezcan geceyi nezarette geçirmiş

featured

Küfürbaz ‘yazar’ Fatih Tezcan’ın, hakkında kesinleşen suçlardan dolayı ifade verdiği ve geceyi nezarette geçirdiği iddia edildi.

Atatürk ve Cumhuriyet karşıtı çıkışlarıyla tepki çeken ve son olarak suç örgütü lideri Sedat Peker’le görüşmesinin ortaya çıkacağı kaygısıyla kendisi itiraflarda bulunan Fatih Tezcan, geceyi nezarette geçirdi.

İstanbul Adalet Sarayı’na ifade vermeye gelen Tezcan, konu hakkında açıklamada bulunmadı.

Milli Gazete’den Bekir Şirin’in haberine göre, Fatih Tezcan ifade vermek üzere İstanbul Adalet Sarayı’na geldi. Dün geceyi nezarethanede geçirdiğini söyleyen Tezcan, ifade vermesinin ardından basın açıklamasında bulunacağını duyurdu. Tezcan, ifade vereceği konu hakkında açıklamada bulunmadı.

Adliye koridorundan Fatih Tezcan’ın fotoğrafı:

Daha önce sosyal medayda yaptığı paylaşımlar sonrası “halk arasında korku ve panik oluşturmak amacıyla tehdit” suçundan hapis cezasıyla yargılanan Tezcan’ın aynı zamanda çocuk kaçırma, tehdit, yaralama, resmi belgede sahtecilik, Atatürk’ün Hatırasına Hakaret Suçlarından çok sayda suç kaydı bulunduğu iddia edilmişti.

Fatih Tezcan geceyi nezarette geçirmiş

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

 1. 1 sene önce

  karanlık ve cehennem vari zihninin içerisinde zaten nezaretten daha kötü durumda !!
  hayır benim anlamadığım hurafe dincileri cehenneme göndereceksin diye kendi hayatınıda, ahiretinide cehenneme çeviirmen ne kadar doğru be adam.

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  VeryansınTv kerem ekleyin, keramet ekleyin….. Yalvarıyorum size, şu çürümüş, …. ruhsuz,…… her çeşit erdem ve değerden yoksun şahıs’ ı haber yapmayın…… Aylık ceremesi neyse çekeceğim… Bu ve diğer şahıslar çok yakında tarihin çöplüğüne yuvarlanacaklar…

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!