Fatih Tezcan’ı telaş sardı… ‘Lağım bir patlarsa…’

featured

Atatürk ve Cumhuriyet karşıtı açıklamalarıyla bilinen Fatih Tezcan, ‘Sedat Peker daha hiçbir şey konuşmadı’ dedi. Tezcan ‘Devletin içerisinde birileri Fatih Tezcan’ı ortadan kaldıracağız diye karar almışlar’ iddiasında bulunarak bir süre olmayacağını söyledi.

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in açıklamaları ve medya-mafya-siyaset üçgenindeki ifşaatların ardından, Fatih Tezcan’dan ilginç açıklamalar geldi.

Tezcan, Youtube kanalı Analiz TV’de şunları söyledi:

“Veyis Ateş, SBK (Sezgin Baran Korkmaz) ile görüşmüş de para istemiş. Ya siz deli misiniz? Buzdağının görünen kısmı konuşuluyor. Bildiğim bir şey var rakamlar çok komik. 10 milyon falan ben niye kaçtım sanıyorsunuz?

Yukarıda boran koptuğunu gördüm, dedim ki tam siper yat. Çünkü bu kadar lağım bir gün patlarsa… Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz. Sedat Peker konuşuyor ya hiçbir şey konuşmadı. Bugün ayın 22’si bunu tutun. Fatih Tezcan demişti diyeceksiniz. Ben hiçbir şey patlatmam.”

Fatih Tezcan’ı telaş sardı… ‘Lağım bir patlarsa…’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

9 Yorum

 1. 1 sene önce

  Efendi elinde sihirli deneyin var ama kullanmıyorsun, “OY” seçimde, iktidarı gömersin, LAIKLIK ve LİYAKATI işler hale getirirsin, Tüm tarikat, Cemaat, şeyh, şıh, hoca bozuntuları yok edersin, devlette kuvvetler ayrılığını yeniden tesis edersin, Devlete ait kurumları satılan diyattan tekrar geri alırsın işte o zaman bu ülke de bu gibi pislikleri yaşamazsın.

  Cevapla
 2. Sonra da ben Süslüman ım vsvsvv haksızlık karşısında susma, yerse.

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  Corbada tuzun olsun….,… eksik anlatilanlari tamamla…..,… lavim temizlensin…,.. yoksa.. bagirsak tikanmasi yasarsinnn

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  zavallı hurafeci dincileri sömüren bir tip !! olmayan ümmet acıtasyonu pompalayarak şizofren dünyalarında bir kamuoyu toplayabiliyorlar !! Ülkemiz adına çok üzücü !

  Cevapla
 5. Düdüğe bak!Lan sen zaten yoksun ki!

  Cevapla
 6. 1 sene önce

  Yanlış ders cikartmişsiniz.isini dürüst yapmayan,alavere dalavere ile uğraşan elbet elinde patlar.senin benim gibi dürüst adamlar akşam yatağına mutlu yatar kardesim.elhamdulillah halimize

  Cevapla
 7. 1 sene önce

  Bir Ülke üretmeden tüketiyorsa veya ürettiğinden fazla tüketiyorsa, buna alıştırılmışsa, bağımlısı, tiryakisi olmuşsa,
  Orada satıcılar, torbacılar, tefeciler, karanlık tipler türer.
  Bu tipler, her yere sızar, her şeyi kontrol eder, istediğini satın alır, alamadığını kandırır, işine yoluna bakar.

  Burada Bütün mesele, Toplumun bağımlı yapılmasına izin vermeyeceksiniz.
  Bağımlılık, tiryakilik, sıfırı tükettirir. toplumu bitirir.

  Şimdi Hiç kimse alıştığı konforundan vaz geçmiyor, çalıyor, çırpıyor, alıyor, satıyor, kimsenin gözünün yaşına bakmıyor.
  Bunu Yaparken de Kutsal değerlere, milli duygulara, gönüllere hitap ediyor.

  Cevapla
 8. 1 sene önce

  Ne oldu yigit pehlivan, hani kimseden korkmazdin? Ben patlatmam diye ekleme geregi niye hissettin? Patlatilmaktan mi korktun? Lagim oldugunu bildigin halde neden gercekleri soylemiyorsun korkusuz supermen? Ilerisi icin bosuna yer acmaya calisma boyle ortaya karisik piyaz usulu konusarak. Bunlari soyluyorsun, sonra diyeceksin “ben soylemistim”. Yemezler. Bu devran donecek elbet, Hak var cunku. Sen de olmeden layikin neyse gorursun. Ilahi adalet var, karma var, ne dersen de. Ha, vakit gec olmadan tevbe eder, gercekleri soyler mumin olursan orasini da Allah bilir. Sunu bilki, Sedat Peker’i bagrina basan bu millet seni de affeder. Ancak sahsi dusuncem, korkak geldin oyle de gideceksin. Hayattaki en korkak hicbir seyden korkmadigini soyleyen ve ama hicbir sey yapmayan insandir. Senin gibi.

  Cevapla
 9. 1 sene önce

  Kaçın beyler kaçın. Daha kötü günleriniz olacak. Madem bildiklerim var da anlatmıyorum diyorsun, Cumhuriyet’e, Atatürk’e dinsizlik diye sallayıp duruyordun ya, sen de şimdi kendi inancına göre dilsiz şeytan olmadın mı Fatih Efendi? Siz böylesiniz işte. Hepinizden iğreniyorum. Sardınız sardınız boğdunuz bu ülkeyi de, milleti de. Elimde bir sihirli değnek olsa hepinize sokardım.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!