Fatma Şahin enkaz bölgesinde: Her şerde bir hayır var

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, deprem felaketinden etkilenen Nurdağı ilçesini ziyaret etti. Bir depremzedeyle konuşan Şahin, "Her şerde bir hayır var. Rabbim ne derse o olur" dedi.

featured

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin AKP’li Başkanı Fatma Şahin, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Nurdağı ilçesine gitti. Bir depremzedeyle konuştuğu anları sosyal medya hesabından paylaşan Şahin, depremzedenin “Türkiye’miz tam şahlanma şeyine gelmişti. Her şeyde bir hayır vardır” demesi üzerine, “Her şerde bir hayır var. Rabbim ne derse o olur” yorumunu yaptı.

Şahin, bu anları #Gaziantep #Nurdağı’ndayız. Nurdağılı #depremzede’ler devletlerine güveniyor, gün birlik günü diyorlar. #Deprem’de de Türkiye Tek Yürek…” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Fatma Şahin enkaz bölgesinde: Her şerde bir hayır var

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum

 1. 12 Şubat 2023, 10:03

  Türk Milletinin
  Sizden Çektiği
  Çileler Bitmeyecekmi..
  Yalanlarla
  Gemiyi
  Yüzdürmeye Çalışıyorlar.
  Deprem Öldürmez
  Kötü Yönetimler Öldürür.

 2. 11 Şubat 2023, 22:50

  Bu kadın zamanın da aile bakanlığı da yapmıştı. İnsanlar öldü. İnsanlar sevdiklerini kaybetti ama hayır aramalıyız ona göre

 3. Doğru şahlanıyorduk, asgari ücret 8.500 en ucuz ev 1.5 – 2 milyon arası. Bu arada çocukların yiyeceği, okul masrafları, giyimi vs sayma bile. Bizim yıllardır şerden başka bişey gördüğümüz yok. Elhamdülillah allah akıl vermiş, biz bu yasadiklarimizdan dersimizi aldık. SEÇİM GÜNÜ HESABINI SORACAĞIZ!

 4. 11 Şubat 2023, 21:59

  Yanılıyorsunuz FatmaŞahin.Bu şerde sizin için hiçbir hayır yok.Emin olun bu şerle birlikte sizin için kaçınılmaz olan sona gelindi!

 5. Bu ülkenin tek şerri akepe

 6. 11 Şubat 2023, 20:45

  Gaziantepte bir utanmaz vardır.Doğru yorum bu.Şerler halka,hayırlar hep AKP lilere.Bundada bir gariplik vardır.

 7. Polyanna’mız da gelmiş..

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!