Fenerbahçe görüştüğünü açıklamıştı… Galatasaray transferini duyurdu

Galatasaray, Fenerbahçe'nin transfer görüşmeleri gerçekleştirdiğini açıkladığı Tete'yi transfer ettiğini duyurdu.

featured

Galatasaray Kulübü, Brezilyalı futbolcu Mateus Cardoso Lemos Martins (Tete) ile anlaşma sağlandığını duyurdu.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’nin Borsa İstanbul’a gönderdiği ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) da yer alan açıklamada, “Profesyonel futbolcu Mateus Cardoso Lemos Martins ile 4+1 sezon opsiyonlu olmak üzere transferi konusunda anlaşmaya varılmış olup, her bir sezon için net 2 milyon 800 bin avro garanti ücret ile toplam 3 milyon 100 bin avro net imza ücreti ödenecektir.” denildi.

FENERBAHÇE AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Fenerbahçe Kulübü, geçtiğimiz Pazartesi günü yaptığı açıklamada Brezilyalı futbolcu Tete’nin menajerler tarafından önerildiğini, yapılan hukuki, finansal ve teknik değerlendirmeler sonucunda oyuncunun transferinin uygun olmadığı kanaatine varıldığını açıklamıştı.

Sarı-lacivertli kulüp, Tete ile ilgili transfer haberlerine ilişkin yaptığı açıklamada, “Futbolcu ve ekibi, geçtiğimiz günlerde Türkiye ziyaretinde bulunmuşlardır. Bu ziyaret esnasında adı geçen oyuncu, menajerleri tarafından kulübümüze önerilmiştir. Kulübümüz muhtemel transfer ihtimaline istinaden şartları sorgulamış ancak yapılan hukuki, finansal ve teknik değerlendirmeler sonucunda oyuncunun transferinin tarafımıza uygun olmadığı kanaatine varılmıştır.” ifadelerine yer vermişti.

Fenerbahçe görüştüğünü açıklamıştı… Galatasaray transferini duyurdu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!