Fenerbahçe otobüsüne bıçaklı sopalı saldırı

Fenerbahçe, taraftarları taşıyan otobüsün Trabzonsporlu kişiler tarafından bıçaklı, sopalı saldırıya uğradığını açıkladı.

featured

Fenerbahçe, Edremit’ten gelen taraftarları taşıyan otobüsün Trabzonspor formalı kişiler tarafından saldırıya uğradığını açıklayarak, geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Sarı-lacivertlilerden yapılan açıklama şu şekilde:

“Futbol Takımımızın bugün stadımızda oynayacağı Fatih Karagümrük maçını izlemek için Edremit’ten yola çıkan Fenerbahçe taraftarını taşıyan Edremit Derneğimizin otobüsüne, Osmangazi Köprüsü’nde Trabzonspor formalı kişiler tarafından bıçaklı, sopalı bir saldırı gerçekleşmiştir.

Otobüste bulunan, bu saldırıya maruz kalan tüm taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

İçerisinde kadın ve çocuk taraftarlarımızı da taşıyan otobüsün camlarını kıran, otobüsün içine kadar girerek yangın tüpü sıkan taraftar görünümlü saldırganları kınıyor; gereken cezayı almaları için Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu konunun takibinde olacağımızı tüm kamuoyuna duyuruyoruz.”

Fenerbahçe otobüsüne bıçaklı sopalı saldırı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

11 Yorum

 1. 1 ay önce

  Muhalifliği bırakıp Fenerbahçe’nin yayın organı olmaya mı karar verdiniz hayırdır?

  • 1 ay önce

   Bu ne biçim bir azgınlık?! Bir takım için insanları öldüreceksiniz. Biraz akıllı olun. Bütün sorunlar bitti, bu mu kaldı şimdi?!

   • 1 ay önce

    neden 3 kişiye binlercesi marmaray da saldırdı bunu neden acaba haber yapmıyor da otobüse saldıranları yapıyor bunu sormak lazım veryansın a ama bu da son girişimdi bu siteye bende bitti yanlı davranarak veryansın sizle işimiz olmaz daha.

    Cevapla
 2. 1 ay önce

  gayet normal trabzon işte. akıllı olun bak ha!

  • 1 ay önce

   Hayrola çok masum bir şehir ve başkanın takımı galiba aylardır milleti galeyana getirip gerim gerim gerip duruyor megafon alinin hiç suçu yok veya o kadar taraftarın olduğu yere o aracı sokacak kadar beyinsiz şoförün hiç suçu yok . Sadece taraftar suçlu ve her şeyi geçtim 3 kişiye metroda binleri saldırdı o vakit dedin mi istanbul normal fener normal çakallık yapmayın adam olun biraz.

   Cevapla
   • 1 ay önce

    mustafa kemal bence sızler adam olsanız da boyle seyler yapmasanız nasıl olur. ne dıyor hemserınız akıllı olun. sızler aklınızı ıstanbulla bozmussunuz. yeter bu komplekslık.

 3. 1 ay önce

  Dün sosyal medyada baya çok Trabzonsporlunun Yunan aşkı sevdası belirmişti. Özgürlük aydınlık ırkçılıkla suçlama filan diye kibarlaşmışlardı.

  • 1 ay önce

   Gel Trabzon a da arkadaşım sana neyin milliyetçiliği var yaşatarak öğretelim . İster misin. Bu topraklar bu ülke için her zaman şehit verdi vermeye de devam ediyor azğına alırken bile besmele çek bence boş insanların ağzına sakız yapacağı bir şehir değil burası.

   Cevapla
 4. 1 ay önce

  Bu primatların kanunları böyle rahat çiğnemeleri ne demektir? Kime güveniyorlar?

  • 1 ay önce

   çok merak ediyorum 3 kişiyi marmaray da binlercesi saldırırken aynı duyguları paylaşıyor musun. Veya o kanunlar onlara yok mu sorguluyor musun. Yoksa derdiniz sadece ırkçılık mı ? Trabzon a nefret mi?

   Cevapla
 5. 1 ay önce

  Ulan bu Trabzon nasıl bir memlekettir. Nihat Genç gibi bir aydın da çıkarıyor, Süleyman Soylu gibi birini de… Erlik gibi Vatansever insanlar da var, apolas lermi gibi pontusçular da…
  Akı da var, karası da. Çok acaip bir yer çook.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!