Fenerbahçe’den ayrılacak mı? Mesut Özil’den net açıklama

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan yıldız futbolcu Mesut Özil, kariyerini sarı-lacivertli kulüpte tamamlayacağını açıkladı.

featured

Fenerbahçe’de mart ayında kadro dışı bırakılan Mesut Özil, sosyal medyadaki paylaşımında, son günlerde kariyeri ile ilgili iddialar hakkında açıklama yapmasının zorunlu hale geldiğini kaydetti.

Ocak 2021’de katıldığı Fenerbahçe’den ilk 6 ay para almadığını hatırlatan tecrübeli futbolcu, “İlk 6 ay ücret dahi almadan, çocukluk aşkım olan Fenerbahçe ile 3,5 yıl bir kontrat imzalayarak, kariyer hedefimi tamamlamıştım. Altını çizerek tekrarlıyorum, Fenerbahçe’den başka bir takımda kariyerimi noktalamayacağım. Sözleşmem süresi boyunca, çubuklu formamızı terletmek tek amacım. Bu kararım çok net ve kesindir. Profesyonel yaşamın gereklilikleri gereği, yönetimimizin benimle ilgili bir karar alması durumunda ise bu tavra sadece saygı duyacağım. Çok çalışıp kendimi daima hazır tutacağım. Her zaman dediğim gibi aslolan Fenerbahçe’dir. Büyük Fenerbahçe taraftarına sevgi ve saygılarımla.” ifadelerini kullandı.

 

Fenerbahçe’den ayrılacak mı? Mesut Özil’den net açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 8 ay önce

    Buldun yolunacak kazı gider misin tabi…
    Yapışıp kalıyorsunuz be. 6ay para almamış vay be ne büyük fedakarlık. Bu ülkede atanamadığı için intihar eden öğretmenler var, iş yükünü kaldıramayıp canına kıyan polisler var. Her gün şehit haberi geliyor bize Mesut efendi…O beğenmediğin Türk Milli takımı formasının hayali ile yanıp tutuşan gençler var. Hem Türk Milli takımı için oynamayacaksın, hem de çocukluk aşkım fener diyeceksin. Fener taraftarı bu kamburu sırtınızda taşımak zorunda değilsiniz. Adam boş zamanlarında futbol oynuyor…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!